Reklama

Akcja “Wydziergane sercem” (zaproszenie)

Lubisz robótki ręczne? Dziś możesz swoim talentem podzielić się z osobami potrzebującymi. Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej zaprasza do włączenia się w akcję „Wydziergane sercem”.

Pomysł został zainicjowany przez babcię jednego z wolontariuszy, która widząc zaangażowanie swojego wnuczka, również chciała aktywnie włączyć się z pomaganie – mówi Żanetta Kowalczuk, koordynator Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej.

Chcemy zachęcić wszystkich seniorów i zdolnych rękodzielników, aby podzielili się swoim talentem – rzeczy ręcznie wykonane to niewątpliwie podzielenie się ciepłem swojego serca z osobami, które czują się samotne i opuszczone. To nie tylko symbol, ale również praktyczny upominek dla osoby potrzebującej.

Wykonane na drutach i szydełku czapki, szaliki, skarpety można przynosić do 20 grudnia 2019r. do CDS Centrum Wolontariatu przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej. Zostaną one wręczone jako indywidualne upominki podczas Wigilii dla Ubogich.

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Podsumowanie Akcji Znicz

Zakończyła się akcja „Znicz 2019”. Dla policjantów był to czas wytężonej pracy. Każdego dnia drogi patrolowało kilkudziesięciu policjantów, którzy strzegli porządku przede wszystkim a rejonie cmentarzy i głównych dróg wylotowych z naszych miejscowości. Funkcjonariusze kierowali ruchem, pomagali kierowcom poruszać się w okolicach cmentarzy, wskazywali miejsca parkingowe. Na terenie powiatu bialskiego doszło do 1 wypadku drogowego, w których jedna osoba odniosła obrażenia. Odnotowaliśmy też 15 kolizji drogowych.

Czytaj więcej »

Reklama