Reklama

Święto Niepodległości w gminie Sławatycze (zaproszenie)

Wójt gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w obchodach 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Szczegółowy program poniżej. 
Gmina Sławatycze Polecamy

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

08.11.2019 r. godz.10.00 (piątek)
Uroczysty apel poświęcony obchodom 101 rocznicy odzyskania niepodległości w miejscowym Zespole Szkół w Sławatyczach.

11.11.2019 r. (poniedziałek)
godz. 9.00  Uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. MBR w Sławatyczach.
Uczestniczą poczty sztandarowe z Zespołu Szkół, Gminy Sławatycze, Jednostki OSP Sławatycze, delegacje miejscowej Placówki Straży Granicznej, zakładów pracy. Po mszy św. złożenie kwiatów w miejscach upamiętniających poległych w walce o niepodległość. (odsłonięcie tablicy z opisem historii walk o niepodległość w okolicach Sławatycz)

Godz.12.00 – koncert patriotyczny w sali widowiskowej Gminnego Ośrodku Kultury w Sławatyczach “Dla Niepodległej Szli” w wykonaniu Sławatyckiej Orkiestry Dętej i grupy wokalnej Nadbużańskie Słowiki
Wieczorem 11.11.18r.
godz.17.00 – „Marsz Niepodległości” do Janówki pod pomnik upamiętniający poległych w Powstaniu Styczniowym (wymarsz sprzed UG godz.17.00)

Organizatorzy: Wójt Gminy, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej, Zespół Szkół, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna w Sławatyczach, Placówka Straży Granicznej, OSP Sławatycze.

materiał: gmina Sławatycze
info / plakat: UG w Sławatyczach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Odbierz flagę w Urzędzie Miasta

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk zachęca mieszkańców do akcentowania barw narodowych na Święto Niepodległości 11 listopada poprzez wywieszenie flag. Flagę można odebrać (bezpłatnie) w godzinach 7.30 – 17.00 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (przy ul. Piłsudskiego 3) 7 i 8 listopada 2019 r. Będą one wydawane do wyczerpania zapasu.

Czytaj więcej »

Święto Niepodległości w gminie Piszczac (zaproszenie)

Wójt gminy Piszczac zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystości rozpocznie msza św. za Ojczyznę w kościele parafialnym w Piszczacu o godz. 9:00. Po mszy wszyscy udadzą się pod pomnik na skwerku gdzie zostaną złożone kwiaty.

Czytaj więcej »

Reklama