Reklama

Spotkanie z Elżbietą Kuc w Filii nr 6 (zaproszenie)

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 zaprasza na wyjątkowy wieczór z Elżbietą Kuc pod tytułem „Słowo to mój żywioł. Poezja, proza i szepty...”. Pani Elżbieta jest regionalistką, dziennikarką oraz autorką tomiku poetyckiego „Prezentacje” oraz „Niekontrolowany uścisk dłoni”.

Z zamiłowania zajmuje się medycyną naturalną a jej specjalnością jest laryngologia alternatywna. Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. Zapraszamy serdecznie. Elżbieta Kuc – (ur. 31 sierpnia 1965 r.) – Absolwentka Pomaturalnego Studium Teatralnego w Kaliszu. Debiutowała w 1981 r. na łamach „Słowa Podlasia”, publikowała w „Kwartalniku Podlaskim”, „Sztandarze Ludu”, „Życiu Literackim”, „Kresach Literackich – Chełm” i w „Słowie Powszechnym”. W 1989 roku ukazał się jej debiutancki tomik „Niekontrolowany uścisk dłoni”.

Przygodę dziennikarską rozpoczęła w „Słowie Podlasia” – 1983 r., następnie pracowała w „Nowinach Podlaskich”, ostatnio w „Gazecie Bialskiej” – 2004 – 2005.
Od 1988 r. pracowała, jako instruktor teatralny w Osiedlowym Domu Kultury „Piast” i „Eureka”, zaś w Gminnym Ośrodku Kultury w Worońcu, jako regionalistka i restaurator zabytkowych mebli. Współtworzyła gazetę literacko- artystyczną „Jeszcze jedna” i Klub Literacki „Maksyma”. Charytatywnie działa w zarządzie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Sierotom.

Pani Elżbieta jest autorką takich książek jak:
– “Prezentacje”
-“Niekontrolowany uścisk dłoni”
– “Uczłówieczanie chromosomów”


materiał:Miejska Biblioteka Publiczna
tekst: Ewa Filipiuk główny specjalista ds. promocji
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Transformacja przemysłowa Unii

Obniżenie emisyjności, wprowadzanie innowacji, cyfryzacji i rozwijanie umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodów przyszłości – to obszary, których rozwijanie ma pomóc państwom i regionom wspólnoty w transformacji przemysłowej. Sprawozdanie w tej sprawie przygotowały wspólnie Komisja Europejska oraz Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Ośmiornice w szpitalu! Dzień Wcześniaka! (galeria)

Będą w okolicach Szpitala Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej można było dziś zobaczyć bialski szpital na fioletowo! W samym szpitala, w części administracyjnej w tym czasie zorganizowano Dzień Wcześniaka. Doktor Riad Haidar powitał zarówno dzieci jak i ich rodziców. Niektórzy przeszli na prawdę ciężkie chwile. Nie zawsze też wszystko kończy się szczęśliwie. Tym bardziej warto wspierać promocję tematyki związanej z wcześniejszymi porodami. Akcję wsparł swoją obecnością prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Niebawem FILM!!

Czytaj więcej »

Reklama