Reklama

Spotkanie z Elżbietą Kuc w Filii nr 6 (zaproszenie)

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 zaprasza na wyjątkowy wieczór z Elżbietą Kuc pod tytułem „Słowo to mój żywioł. Poezja, proza i szepty...”. Pani Elżbieta jest regionalistką, dziennikarką oraz autorką tomiku poetyckiego „Prezentacje” oraz „Niekontrolowany uścisk dłoni”.

Z zamiłowania zajmuje się medycyną naturalną a jej specjalnością jest laryngologia alternatywna. Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. Zapraszamy serdecznie. Elżbieta Kuc – (ur. 31 sierpnia 1965 r.) – Absolwentka Pomaturalnego Studium Teatralnego w Kaliszu. Debiutowała w 1981 r. na łamach „Słowa Podlasia”, publikowała w „Kwartalniku Podlaskim”, „Sztandarze Ludu”, „Życiu Literackim”, „Kresach Literackich – Chełm” i w „Słowie Powszechnym”. W 1989 roku ukazał się jej debiutancki tomik „Niekontrolowany uścisk dłoni”.

Przygodę dziennikarską rozpoczęła w „Słowie Podlasia” – 1983 r., następnie pracowała w „Nowinach Podlaskich”, ostatnio w „Gazecie Bialskiej” – 2004 – 2005.
Od 1988 r. pracowała, jako instruktor teatralny w Osiedlowym Domu Kultury „Piast” i „Eureka”, zaś w Gminnym Ośrodku Kultury w Worońcu, jako regionalistka i restaurator zabytkowych mebli. Współtworzyła gazetę literacko- artystyczną „Jeszcze jedna” i Klub Literacki „Maksyma”. Charytatywnie działa w zarządzie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Sierotom.

Pani Elżbieta jest autorką takich książek jak:
– „Prezentacje”
-„Niekontrolowany uścisk dłoni”
– „Uczłówieczanie chromosomów”


materiał:Miejska Biblioteka Publiczna
tekst: Ewa Filipiuk główny specjalista ds. promocji
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Galerie

Reklama Galerie 17 lutego 20200 Koncert Atom String Quartet w Białej Podlaskiej 10 lutego 20200 Spotkanie noworoczne Koła Bialczan 5 lutego 20200 Otwarcie drogi powiatowej

Czytaj więcej »

Perkowice: Uroczyste podsumowanie dwóch projektów unijnych

W minioną niedzielę 16 lutego pracownia kulinariów regionalnych w Perkowicach rozbrzmiewała licznymi głosami i muzyką. W obecności władz samorządowych gminy podsumowane zostały dwa projekty dotyczące zachowania dziedzictwa lokalnego. Oba wyjątkowo udane, dowodem, czego choćby fakt, ze z proponowanych zajęć (kursów i warsztatów) skorzystało blisko 200 kobiet w różnym wieku z kilkunastu miejscowości gminnych. Na podkreślenia zasługuje fakt, ze udział w nich był bezpłatny. Uczestniczki miały zapewnione urządzenia i niezbędne produkty. Mogły słuchać, chłonąć i doskonalić umiejętności.

Czytaj więcej »

Reklama