Reklama

Otwarte Zawody w Strzelectwie Sportowym z okazji Święta Niepodległości (zaproszenie)

Liga Obrony Kraju Drelów zaprasza na Otwarte Zawody w Strzelectwie Sportowym z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę o Puchar Starosty Bialskiego, które odbędą się 17 listopada (niedziela) w godz. 11:00 - 14:00 na strzelnicy sportowej w Komarówce Podlaskiej (pow. radzyński). 
Gmina Drelów Sport

 

materiał: gmina Drelów / sport
plakat: LOK Drelów

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Halowe zawody sportowo – pożarnicze w Zalesiu (zaproszenie)

13 marca w Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu przy ul. Szkolnej 10 odbędzie się Otwarty Halowy Turniej Sportowo-Pożarniczy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Grand Prix Powiatu Bialskiego. Będzie to finałowy turniej sezonu zimowego 2019/2020. Wydarzenie honorowym patronatem objął starosta powiatu bialskiego oraz wójt gminy Zalesie. Początek rozgrywek o godz. 9:30.

Czytaj więcej »

ARUA Cup – międzynarodowe zawody w zimowym pływaniu na Międzyrzeckich Jeziorkach! (film)(galeria)

W sobotę 1 lutego, w Międzyrzecu Podlaskim na zbiorniku wodnym przy stoku narciarskim odbyły się pierwsze w historii Polski zawody łączące sportowe pływanie w zimnej wodzie z hartowaniem organizmu. Projekt noszący intrygującą nazwę ARUA CUP ma międzynarodowy zasięg. Udział wzięli Białorusini, Ukraińcy, Irlandczycy, Czesi, Rosjanie oraz Polacy ze wszystkich zakątków kraju. Łącznie zarejestrowało się już ok 150 pływaków.

Czytaj więcej »

Reklama