Reklama

Jesienny wieczór poetycki z Elżbietą Kuc w bialskiej bibliotece (zaproszenie)

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza na wyjątkowy wieczór z Elżbietą Kuc pod tytułem: „Słowo to mój żywioł. Poezja, proza i szepty...”. Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. 
Biała Podlaska Kultura Polecamy

Pani Elżbieta jest regionalistką, dziennikarką oraz autorką tomiku poetyckiego „Prezentacje” oraz „Niekontrolowany uścisk dłoni”. Z zamiłowania zajmuje się medycyną naturalną a jej specjalnością jest laryngologia alternatywna. Zapraszamy serdecznie.

***

Elżbieta Kuc – (ur. 31 sierpnia 1965 r.) – Absolwentka Pomaturalnego Studium Teatralnego w Kaliszu. Debiutowała w 1981 r. na łamach „Słowa Podlasia”, publikowała w „Kwartalniku Podlaskim”, „Sztandarze Ludu”, „Życiu Literackim”, „Kresach Literackich – Chełm” i w „Słowie Powszechnym”. W 1989 roku ukazał się jej debiutancki tomik „Niekontrolowany uścisk dłoni”.  Przygodę dziennikarską rozpoczęła w „Słowie Podlasia” – 1983 r., następnie pracowała w „Nowinach Podlaskich”, ostatnio w „Gazecie Bialskiej” – 2004 – 2005.
Od 1988 r. pracowała, jako instruktor teatralny w Osiedlowym Domu Kultury „Piast” i „Eureka”, zaś w Gminnym Ośrodku Kultury w Worońcu, jako regionalistka i restaurator zabytkowych mebli. Współtworzyła gazetę literacko- artystyczną „Jeszcze jedna” i Klub Literacki „Maksyma”. Charytatywnie działa w zarządzie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Sierotom.  Pani Elżbieta jest autorką takich książek jak:
• „Prezentacje”
• „Niekontrolowany uścisk dłoni”
• „Uczłówieczanie chromosomów”.

 

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
tekst / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama