Reklama

XVII Gala Noworoczna Charytatywna „Dzieci Eurolingua – dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” cytat z wypowiedzi Jan Paweł II będzie hasłem przewodnim kolejnej, już XVII Gali Noworocznej Charytatywnej „Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Dziś pierwsza zapowiedź wydarzenia na które zapraszamy już 18 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w Sali Podlasie na uroczysty Charytatywny Koncert New Year’s Party 2020.
ical Google outlook Polecamy Siedlce
Mapa

Autorska, cykliczna akcja gromadzi rokrocznie wielopokoleniowe audytorium.
W roku ubiegłym w dniu Gali Noworocznej uczestniczyło ponad 500 osób, w tym dzieci uczące się w naszej szkole z każdej grupy wiekowej, ich rodzice, dziadkowie i przyjaciele. – mówi Renata Kulik.

W opinii uczestników nasza Gala: „jest przede wszystkim okazją do nawiązania nowych kontaktów i dobrych relacji w środowisku osób aktywnych charytatywnie biznesowo, społecznie, edukacyjnie oraz w dziedzinie sztuki i kultury. Jest także okazją do podtrzymania kontaktów i inicjacji nowych pomysłów”.

Wspólnie z Państwem chcielibyśmy zrealizować szczytny cel jakim jest pozyskanie środków na wsparcie dzieci z Domu Dziecka ,,Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach oraz dzieci niepełnosprawnych. Dla dzieci „lokalnie” pragniemy sfinansować Letnie Kolonie Językowe. Natomiast „międzynarodowo” chcielibyśmy zorganizować przyjazd oraz zwiedzanie miasta Siedlce.

Ponadto prosimy o pomoc w zorganizowaniu prezentów rzeczowych i materialnych dla dzieci z Domów Dziecka oraz dzieci niepełnosprawnych.

W wymiarze programowym Charytatywny Koncert Galowy New Year’s Party 2020 to uroczysty koncert, podczas którego dzieci i młodzież prezentują swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. Nasi uczniowie wykraczają poza szarą, codzienną rzeczywistość, a przede wszystkim nabywają dodatkowych umiejętności polegających na współpracy w grupie, czy też odnalezieniu swoich pasji w fazie organizacyjnej oraz przełamanie tremy i nabyciu doświadczeń w prezentacji przed dużym forum w fazie realizacyjnej. Jako organizatorzy dbamy o nadanie wydarzeniu stosownej rangi i prestiżu. Od lat nad naszą akcją patronat honorowy obejmują Europarlamentarzyści, Posłowie na Sejm RP, przedstawiciele władzy samorządowejPrezydent Miasta Siedlce oraz menadżerowie regionalnych instytucji. – mówi Renata Kulik.

materiał: Eurolingua Siedlce
tekst: Klaudia Sałata Eurolingua Office Manager / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Ośmiornice w szpitalu! Dzień Wcześniaka! (galeria)

Będą w okolicach Szpitala Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej można było dziś zobaczyć bialski szpital na fioletowo! W samym szpitala, w części administracyjnej w tym czasie zorganizowano Dzień Wcześniaka. Doktor Riad Haidar powitał zarówno dzieci jak i ich rodziców. Niektórzy przeszli na prawdę ciężkie chwile. Nie zawsze też wszystko kończy się szczęśliwie. Tym bardziej warto wspierać promocję tematyki związanej z wcześniejszymi porodami. Akcję wsparł swoją obecnością prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Niebawem FILM!!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Święto Służby Cywilnej bialskiej policji i najbardziej rozpoznawalni dzielnicowi (film) (galeria)

W miniony piątek w bialskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej. W tym wyjątkowym dniu Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorz Pietrusik wraz z kadrą kierowniczą podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm oraz rzetelną pracę na rzecz jednostki. Podczas uroczystości wręczone zostały też listy gratulacyjne dla „najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu bialskiego” oraz dzielnicowych, którzy zwyciężyli w poszczególnych komisariatach.

Czytaj więcej »

Łomazy: Chór Kanon śpiewał z Orkiestrą w Filharmonii (galeria)

Dnia 17 listopada chór KANON pod kierunkiem Grzegorza Kulickiego wystąpił z Orkiestrą Filharmonii Lubelskiej w koncercie „Moniuszko inaczej śpiewany”. Kanon działający przy Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu został zaproszony przez panią dr. hab. Małgorzatę Nowak – koordynatora Akademii Chóralnej „Śpiewająca Polska” z Lublina.

Czytaj więcej »

Reklama