Reklama

Gminne Obchody Święta Niepodległości w Leśnej Podlaskiej (zaproszenie)

Wójt Gminy Leśna Podlaska oraz Przeor Klasztoru Ojców Paulinów w Leśnej Podlaskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Leśna Podlaska do udziału w tegorocznych obchodach Święta Niepodległości. Główne uroczystości 11 listopada rozpocznie msza św. w intencji Ojczyzny w Sanktuarium Matki Boskiej Leśniańskiej o godz. 9:30.

W programie obchodów znalazły się również wydarzenia towarzyszące. 8 listopada odbędzie się złożenie kwiatów i zniczy przed kopcem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mariampolu. Natomiast dwa dni później 10 listopada odbędzie się VI Siatkarski Turniej Niepodległościowy o Puchar Wójta Gminy Leśna Podlaska (hala sportowa ZPO w Leśnej Podlaskiej) oraz koncert pieśni patriotycznych “Śpiewam Ojczyźnie Swej” (sala GOK w Leśnej Podlaskiej).

 

materiał: gmina Leśna Podlaska
plakat: UG w Leśnej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Odbierz flagę w Urzędzie Miasta

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk zachęca mieszkańców do akcentowania barw narodowych na Święto Niepodległości 11 listopada poprzez wywieszenie flag. Flagę można odebrać (bezpłatnie) w godzinach 7.30 – 17.00 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (przy ul. Piłsudskiego 3) 7 i 8 listopada 2019 r. Będą one wydawane do wyczerpania zapasu.

Czytaj więcej »

Święto Niepodległości w gminie Piszczac (zaproszenie)

Wójt gminy Piszczac zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystości rozpocznie msza św. za Ojczyznę w kościele parafialnym w Piszczacu o godz. 9:00. Po mszy wszyscy udadzą się pod pomnik na skwerku gdzie zostaną złożone kwiaty.

Czytaj więcej »

Reklama