Reklama

Ruszyły zgłoszenia na Międzyrzecki Jarmark Świąteczny

Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zapraszają do udziału w Międzyrzeckim Jarmarku Świątecznym artystów, rzemieślników, twórców ludowych, prezentujących rękodzieło artystyczne, ozdoby artystyczne, ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne i przysmaki świąteczne, który odbędzie się 15 grudnia w godz. 10:00 - 15:00.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 4 grudnia 2019 roku. Informacje pod nr tel. 83 371 39 65 oraz mailowo pod adresem: [email protected]

>>> REGULAMIN <<<
>>> KARTA ZGŁOSZENIA <<<

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
info / plakat: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Główne uroczystości z okazji Święta Niepodległości w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot zaprasza mieszkańców miasta na oficjalne obchody 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości w dniu 11 listopada rozpocznie msza św. w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 12:00. Główna część obchodów odbędzie się natomiast o godz. 13:15 przy pomniku Bohaterów Miasta na Placu Jana Pawła II. W programie również wydarzenia towarzyszące. Więcej szczegółów na poniższym plakacie. 

Czytaj więcej »

Ruszyły zgłoszenia wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego o raz Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza wystawców, twórców ozdób  świątecznych, sztuki ludowej, rękodzieła oraz rzemiosła artystycznego do zgłaszania swojego udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się na Placu Wolności w Białej Podlaskiej 21 grudnia. 

Czytaj więcej »

Reklama