Reklama

Kryminałki: Wypadek na ulicy Berezowskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież narzędzi i sprzętu ze sklepu metalowego. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z remontowanego budynku przy Łomaskiej. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie etui z zawartością dokumentów. // Międzyrzec Podlaski: 29 latek zatrzymany jako podejrzany o kradzież piły spalinowej z placu budowy. // Biała Podlaska: Złamane hasło i login. Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. Naruszenie prywatności. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu komórkowego wraz z etui. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na ulicy Berezowskiej. Kierowca najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. // Drelów: 2,5 promila alkoholu w organizmie 39 letniego kierowcy uczestnika zdarzenia drogowego.

30.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy, włamali się do wnętrza sklepu z materiałami metalowymi i narzędziami, skąd zabrali w celu przywłaszczenia znajdujący się tam towar obejmujący m.in. szlifierki kątowe, szlifierkę stołową, pompę do brudnej wody z rozdrabniaczem, wiertarko-wkrętarki oraz innych narzędzi, a także gotówki na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do budynku będącego w remoncie skąd dokonał zaboru skrzynki elektrycznej, odzieży roboczej, materiałów budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca, z saszetki przypiętej do pasa pokrzywdzonego, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia etui z zawartością dokumentów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Mieczysława Kalenika
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski dokonali zatrzymania 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który podejrzewany jest o kradzież z placu budowy piły spalinowej o wartości 2000 zł na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Mienie odzyskano. Sprawcę osadzono w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w nieustalony sposób przełamał zabezpieczenia w postaci loginu i hasła do portalu społecznościowego pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej, po czym kilkakrotnie zmieniał hasła, a następnie korzystając z profilu w/w umieszczał tam jej zdjęcia oraz z innych fikcyjnych kont pisał wiadomości oraz wysyłał zdjęcia czym naruszył jej prywatność.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Akademicka
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego bez nadzoru telefonu komórkowego wraz z etui na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. godz. 16:45, MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Berezowska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 16:45 w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Berezowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, kierując samochodem osobowym marki SEAT na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obaj kierujący trzeźwi.

04.11.2019 r. DRELÓW, ul. Grańska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski na miejscu zdarzenia drogowego, ustalili, że 39-letni mieszkaniec gm. Wohyń kierował samochodem osobowym m-ki Volvo będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Janów Podlaski: Nietrzeźwy uciekał przed policjantami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz nie zatrzymanie się do kontroli odpowie 50-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. Sprawca próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając pojazd oraz podając nieprawdziwe dane osobowe. W chwili zatrzymania w organizmie miał niemal 1,5 promila alkoholu. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Prosiła, aby ją rozbudził

205 km/h pędził drogą krajową 28-letni kierowca audi. Jego poczynania zostały uwiecznione w „oku policyjnej kamery”. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Pasażerka auta „próbowała” tłumaczyć 28-latka, twierdząc że zasypiała i prosiła kierowcę by „ją rozbudził”. Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Czytaj więcej »

Reklama