Reklama

Kryminałki: Wypadek na ulicy Berezowskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież narzędzi i sprzętu ze sklepu metalowego. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z remontowanego budynku przy Łomaskiej. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie etui z zawartością dokumentów. // Międzyrzec Podlaski: 29 latek zatrzymany jako podejrzany o kradzież piły spalinowej z placu budowy. // Biała Podlaska: Złamane hasło i login. Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. Naruszenie prywatności. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu komórkowego wraz z etui. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na ulicy Berezowskiej. Kierowca najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. // Drelów: 2,5 promila alkoholu w organizmie 39 letniego kierowcy uczestnika zdarzenia drogowego.

30.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy, włamali się do wnętrza sklepu z materiałami metalowymi i narzędziami, skąd zabrali w celu przywłaszczenia znajdujący się tam towar obejmujący m.in. szlifierki kątowe, szlifierkę stołową, pompę do brudnej wody z rozdrabniaczem, wiertarko-wkrętarki oraz innych narzędzi, a także gotówki na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do budynku będącego w remoncie skąd dokonał zaboru skrzynki elektrycznej, odzieży roboczej, materiałów budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca, z saszetki przypiętej do pasa pokrzywdzonego, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia etui z zawartością dokumentów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Mieczysława Kalenika
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski dokonali zatrzymania 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który podejrzewany jest o kradzież z placu budowy piły spalinowej o wartości 2000 zł na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Mienie odzyskano. Sprawcę osadzono w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w nieustalony sposób przełamał zabezpieczenia w postaci loginu i hasła do portalu społecznościowego pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej, po czym kilkakrotnie zmieniał hasła, a następnie korzystając z profilu w/w umieszczał tam jej zdjęcia oraz z innych fikcyjnych kont pisał wiadomości oraz wysyłał zdjęcia czym naruszył jej prywatność.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Akademicka
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego bez nadzoru telefonu komórkowego wraz z etui na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. godz. 16:45, MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Berezowska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 16:45 w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Berezowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, kierując samochodem osobowym marki SEAT na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obaj kierujący trzeźwi.

04.11.2019 r. DRELÓW, ul. Grańska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski na miejscu zdarzenia drogowego, ustalili, że 39-letni mieszkaniec gm. Wohyń kierował samochodem osobowym m-ki Volvo będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama