Reklama

Dzień Niepodległości w Łomazach (zaproszenie)

Wójt gminy Łomazy Jerzy Czyżewski,  Łomaska Próbna Drużyna Harcerska i Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach zapraszają mieszkańców na Gminne Obchody 101. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości 11 listopada rozpocznie msza św. w kościele p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz.10:00.
Gmina Łomazy Polecamy

Ponadto w programie: koncert Orkiestry OSP Łomazy, akademia przygotowana przez uczniów szkoły , koncert „Wiosennego Czarowania” oraz otrawcie wystawy „Jutro zaczyna się wczoraj”.


materiał: gmina Łomazy
info / plakat: UG w Łomazach

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Odbierz flagę w Urzędzie Miasta

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk zachęca mieszkańców do akcentowania barw narodowych na Święto Niepodległości 11 listopada poprzez wywieszenie flag. Flagę można odebrać (bezpłatnie) w godzinach 7.30 – 17.00 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (przy ul. Piłsudskiego 3) 7 i 8 listopada 2019 r. Będą one wydawane do wyczerpania zapasu.

Czytaj więcej »

Święto Niepodległości w gminie Piszczac (zaproszenie)

Wójt gminy Piszczac zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystości rozpocznie msza św. za Ojczyznę w kościele parafialnym w Piszczacu o godz. 9:00. Po mszy wszyscy udadzą się pod pomnik na skwerku gdzie zostaną złożone kwiaty.

Czytaj więcej »

Reklama