Reklama

Międzyrzec Podlaski: 12. sesja Rady Miasta (film)

Za nami posiedzenie XII Sesji Rady Miasta Międzyrzec Podlaski. Miała ona miejsce 31 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Radni ustalili opłaty za odpady komunalne, wzór wniosku o wypłatę dodatku energetycznego, strefę płatnego parkowania, wysokość podatku od nieruchomości. Niebawem FILM a w nim rozmowa z burmistrzem Zbigniewem Kotem.

Transmisja XII sesji Rady Miasta Międzyrzec Podlaski z 31 października 2019 

Radni Międzyrzeca Podlaskiego podczas sesji dokonali oceny sezonu letniego i przygotowanie do sezonu zimowego – imprezy kulturalne i sportowe. Przewodniczący Rady Miasta Robert Matejek przekazał informację o oświadczeniach majątkowych składanych do Burmistrza Miasta i Przewodniczącego Rady Miasta.

Radni przyjęli stawki podatków i opłat lokalnych na 2020 rok oraz rozpatrzyli projekty uchwał w sprawie: określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty, określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, określenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego, zmiany uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie miasta Międzyrzec Podlaski, wysokości opłat oraz sposobu ich pobierania, określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na terenie miasta Międzyrzec Podlaski, zmian w budżecie miasta Międzyrzec Podlaski na rok 2019.

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama