Reklama

Zajęcia w pracowni modelarskiej w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim Pracownia Modelarska Pałac Potockich ul. Lubelska 63 - I Piętro zaprasza na zajęcia

W Programie:
modele kartonowe
modele plastikowe
modele zapałczane

Zapisy Młodzieży (Od 10 Lat) W Poniedziałki, Wtorki lub Czwartki o godz. 16:00 – w pracowni

materiał: MOK Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Piszczac: Podsumowanie ferii zimowych (galeria)

W ostatnich dwóch tygodniach w świetlicy Jaskółka było gwarno, ale i bardzo ciekawie. Ze względu na mało sprzyjającą feeryjnym zabawom pogodzie, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zorganizowało dzieciom wiele interesujących atrakcji. Pierwszy tydzień uczestnicy zajęć zaczęli od zaprojektowania i wykonania koszulek świetlicowych. Ponad 60 dzieci poszła do domu we własnoręcznie ozdobionych T-shirtach. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się warsztaty mydlarskie, w których wzięło udział również około 60 pociech.

Czytaj więcej »

Międzyrzec Podlaski: Ferie w pracowni graficznej MOK powinny trwać cały ROK! (galeria)

W Międzyrzecu Podlaskim dzieci i młodzież pod kierunkiem instruktor Anety Pliszki miały okazję poznać tajniki warsztatu grafiki artystycznej. Dowiedziały się jakie są techniki graficzne i poznały jedną z nich zwaną linorytem (grafika druku wypukłego). Próbowały swoich sił w stworzeniu pierwszej pracy wycinanej za pomocą dłutek, następnie pokrywały farbą drukarską matryce i drukowały na prasie graficznej. Część odbitek powstała na papierze, część na koszulkach. Prace można było zabrać ze sobą do domu na pamiątkę.

Czytaj więcej »

Styrzyniec: Warsztaty filcowania w pracowni na szlaku ginących zawodów (film) (galeria)

Od marca 2019 do stycznia 2020 roku Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej realizował projekt pt. „Warsztaty na szlaku pracowni ginących zawodów”. W dniach 11-12.01.2020 r. w Pracowni Plastyki Ludowej w Styrzyńcu odbył się drugi etap bezpłatnych warsztatów filcowania – podczas których uczestnicy wykonywali szale z filcu metodą na mokro. 

Czytaj więcej »

Reklama