Reklama

Kryminałki: „Kargulowa krowa” w Hrudzie!

Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka wprowadzona w błąd i narażona na koszty przez nieuczciwego sprzedawcę torebki poprzez portal ogłoszeniowy. // Hrud: Przywłaszczona "spacerująca" samowolnie krowa... // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego telefonu. // Sławacinek Stary: Podpalenie 38 bel słomy na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. // Biała Podlaska: 67 latek podejrzany jest o handel alkoholem wytworzonym w miejscu zamieszkania ze spirytusu.

19.10.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy kupna sprzedaży torebki przez osobę podającą nieprawdziwe dane za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionej torebki, jak również zwrotu wpłaconych pieniędzy.

15.07.2019 r. HRUD,
Nieznany sprawca przywłaszczył krowę należącą do mieszkańca gm. Biała Podlaska, która wcześniej samowolnie oddaliła się z obory właściciela. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca przywłaszczył uprzednio zagubiony telefon komórkowy marki Samsung Galaxy na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.10.2019 r. SŁAWACINEK NOWY,
Nieznany sprawca dokonał zniszczenia mienia poprzez podpalenie 38 bel słomy czym spowodował straty na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP na podstawie materiałów własnych ustalili, że 67-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania podejrzewany jest o handel alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia oraz papierosami bez polskich znaków akcyzy. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, osobę, która zakupiła alkohol w/w oraz zabezpieczono kilka litrów alkoholu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama