Reklama

Łomazy: Dzień Seniora w Studziance po raz dziewiąty (galeria)

W sobotę 19-go października 2019r. odbyło się w Studziance po raz dziewiąty Popołudnie Seniora. W corocznym spotkaniu zorganizowanym przez Radę Sołecką miejscowości Studzianka i Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka wzięło udział ponad 70 osób w tym blisko 50 seniorów ze Studzianki.

IX Dzień Seniora rozpoczął się życzeniami od Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego, Sołtysa Stanisława Dziobka i proboszcza parafii w Łomazach Adama Kameckiego. Wystąpił zespół “Studzianczanie”. Zebranym gościom towarzyszyły dobre humory. Seniorzy wspominali dawne czasy przy potrawach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabrakło także pamiątkowej fotografii. Pojawił się również okolicznościowy tort. Wspólna biesiada trwała do późnych godzin nocnych, a tak dobrą zabawę zapewniła kapela Andrzeja Chwaluczyka.

materiał: Łomazy gmina
tekst zdjęcia: Łukasz Węda Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 Będzie to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020.

Czytaj więcej »

Sławatycze: Złote i Diamentowe Gody z Gminnym Dniem Seniora (film) (galeria)

W dniu 14 listopada 2019 r. w świetlicy Klubu „ Senior +” Lisznej odbyły się uroczystości jubileuszu 50-lecia i 60- lecia pożycia małżeńskiego ośmiu par z terenu gminy Sławatycze. Złote gody obchodzili państwo: Nadzieja i Jan Nieścioruk, Elżbieta i Stanisław Orzełek, Genowefa i Włodzimierz Onufrijuk oraz Celina i Szczepan Parczewscy. Natomiast diamentowe gody obchodzili Państwo: Irena i Franciszek Denisiuk, Jadwiga i Jan Rąbel, Maria i Mikołaj Romańczuk oraz Lucyna i Czesław Sołoduszkiwicz.

Czytaj więcej »

Reklama