Reklama

Kryminałki: Zatankował… do beczki po piwie i odjechał nie płacąc

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z altany działkowej przy al. Tysiąclecia. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z mieszkania przy Jana II Kazimierza. // Grabanów: Zatrzymany za kierownicą 60 latek z dwoma orzeczonymi zakazami prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Zaścianki: 168 litrów oleju napędowego zatankowane do... beczki po piwie. Kierowca odjechał nie płacąc. // Biała Podlaska: Wyłudzenie pożyczki z wykorzystaniem danych osobowych mieszkańca powiatu wołomińskiego. // Biała Podlaska: 36 letni mieszkaniec miasta podejrzany o kradzież roweru z parkingu jednej z firm.

20.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza altany działkowej, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia znajdujących się tam przedmiotów w tym m.in.: turystycznej butli gazowej z palnikiem, ręczników, lampek oraz radia na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

27.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana II Kazimierza
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkania, a następnie skradł ubrania, a także radioodtwarzacz, nawigację samochodową oraz głośnik na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.10.2019 r. GRABANÓW,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Volvo, 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej posiadającego aktualne dwa zakazy sądowe prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.09.2019 r. ZAŚCIANKI
Nieznany sprawca poruszający się samochodem marki Renault dokonał kradzieży paliwa w postaci oleju napędowego w ilości w ilości 168 litrów na szkodę stacji paliw w ten sposób, że po zatankowaniu do znajdującej się w pojeździe beczki paliwa odjechał nie uiszczając zapłaty. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

24.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał wyłudzenia pożyczki wykorzystując dane osobowe mieszkańca powiatu wołomińskiego i jego nieaktualne dane adresowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska na podstawie informacji własnych ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej w dniu 22 października 2019 roku w Białej Podlaskiej na terenie parkingu przy jednej z bialskich firm, kradzieży roweru m-ki Indiada X-Enduro wartości 1.000 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama