Reklama

Kryminałki: Zatankował… do beczki po piwie i odjechał nie płacąc

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z altany działkowej przy al. Tysiąclecia. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z mieszkania przy Jana II Kazimierza. // Grabanów: Zatrzymany za kierownicą 60 latek z dwoma orzeczonymi zakazami prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Zaścianki: 168 litrów oleju napędowego zatankowane do... beczki po piwie. Kierowca odjechał nie płacąc. // Biała Podlaska: Wyłudzenie pożyczki z wykorzystaniem danych osobowych mieszkańca powiatu wołomińskiego. // Biała Podlaska: 36 letni mieszkaniec miasta podejrzany o kradzież roweru z parkingu jednej z firm.

20.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza altany działkowej, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia znajdujących się tam przedmiotów w tym m.in.: turystycznej butli gazowej z palnikiem, ręczników, lampek oraz radia na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

27.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana II Kazimierza
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkania, a następnie skradł ubrania, a także radioodtwarzacz, nawigację samochodową oraz głośnik na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.10.2019 r. GRABANÓW,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Volvo, 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej posiadającego aktualne dwa zakazy sądowe prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.09.2019 r. ZAŚCIANKI
Nieznany sprawca poruszający się samochodem marki Renault dokonał kradzieży paliwa w postaci oleju napędowego w ilości w ilości 168 litrów na szkodę stacji paliw w ten sposób, że po zatankowaniu do znajdującej się w pojeździe beczki paliwa odjechał nie uiszczając zapłaty. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

24.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał wyłudzenia pożyczki wykorzystując dane osobowe mieszkańca powiatu wołomińskiego i jego nieaktualne dane adresowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska na podstawie informacji własnych ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej w dniu 22 października 2019 roku w Białej Podlaskiej na terenie parkingu przy jednej z bialskich firm, kradzieży roweru m-ki Indiada X-Enduro wartości 1.000 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wykoszenie i kradzież trawy z łąki pod Łyniewem

Małaszewicze: Na trasie Niemcy – Małaszewicze nastąpiło włamanie do kontenera i kradzież modułów hydraulicznych i bloków zaworowych. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pozostawionego portfela. // Łyniew: Wykoszenie i kradzież trawy z 6 ha łąki. // Halasy: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu poprzez internet bluzy. // Dobryń Duży: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet routera. // Terespol: 39 letni kierowca “wydmuchał” 3,1 promila alkoholu. Dodatkowo był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież karty bankomatowej i wielokrotne użycie jej w celu dokonania płatności zbliżeniowych. // Hrud: 39 letni kierowca Iveco “wydmuchał” 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Komunikat: Uwaga na oszustów!

Bialscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy działając metodą “na członka rodziny” i „ na policjanta” dzwonią do starszych osób usiłując wyłudzić od nich pieniądze. Wczoraj dwie mieszkanki powiatu bialskiego straciły w ten sposób w sumie ponad 60.000 złotych.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Policjanci po służbie zatrzymali skradziony samochód

Dwaj policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim, będąc po służbie, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież samochodu. Wracając do domu zauważyli na krajowej dwójce skradzionego daewoo matiza. Ich reakcja była natychmiastowa. Mężczyzna został zatrzymany, a o całym zdarzeniu powiadomiony został dyżurny komisariatu. Za „kółkiem” skradzionego auta siedział 18-latek z Międzyrzeca Podlaskiego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama