Reklama

Parczew: Igrzyska Dzieci – dziewczęta i chłopcy tenis stołowy indywidualnie

Igrzyska Dzieci – dziewczęta i chłopcy Dyscyplina: Tenis stołowy indywidualnie Szczebel zawodów: Powiatowe Termin: 15.10.2019r. Miejsce: sala przy Szkole Podstawowej w Podedwórzu Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie System gier: radziecki

Kolejność szkół: Punkty do współzawodnictwa
1. SP Gródek Szlachecki (gm. Siemieo) – opiekun Daniel Korniluk 5
2. SP Podedwórze – op. Teresa Wilkowska 3
3. SP Przewłoka (gm. Parczew) – op. Adam Krzewski 2
4. SP Jabłoo – op. Marzenna Chilimoniuk 1
5. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – op. Tomasz Golecki 1
6. SP Rudno (gm. Milanów) – op. Jarosław Surowiec 1

Awans do następnego etapu rozgrywek:
Zawodniczki z miejsc I–IV
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami najlepszych
z miejsc I–III . Zawodniczki z miejsc I–VI otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Kolejność końcowa: Punkty do współzawodnictwa
1. SP Przewłoka (gm. Parczew) – op. Adam Krzewski 5
2. SP Podedwórze – opiekun Teresa Wilkowska 3
3. SP Dębowa Kłoda – op. Andrzej Kopioski 2
4. SP Gródek Szlachecki (gm. Siemieo) – op. Daniel Korniluk 1
5-6. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – op. Tomasz Golecki 1
SP Rudno (gm. Milanów) – op. Jarosław Surowiec 1
7. SP Jabłoo – op. Marzenna Chilimoniuk 1

Awans do następnego etapu rozgrywek:
Zawodnicy z miejsc I–IV
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami najlepszych
z miejsc I–III . Zawodnicy z miejsc I–VI otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)
– Dyrektor SP Podedwórze – Artur Becher
– Wiceprezes ZP SZS – Andrzej Kopioski

Ilośd zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 33
w tym:
– posiadających licencje w tej dyscyplinie sportu: 0
– posiadających licencje w innych dyscyplinach: 0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta i chłopcy Dyscyplina: Tenis stołowy indywidualnie Szczebel zawodów: Powiatowe Termin: 15.10.2019r. Miejsce: sala przy Szkole Podstawowej w Podedwórzu Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie System gier: ‘radziecki’


Kolejność szkół: Punkty do współzawodnictwa
1. SP Podedwórze – opiekun Bożena Wołos 5
2. SP Przewłoka (gm. Parczew) – op. Adam Krzewski 3
3. SP Jabłoo – op. Marzenna Chilimoniuk 2
4. SP Juliopol (gm. Siemieo) – op. Cezary Główka 1
5. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – op. Tomasz Golecki 1

Awans do następnego etapu rozgrywek:
– Zawodniczki z miejsc I–IV

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami najlepszych z miejsc I–III . Zawodniczki z miejsc I–VI otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Kolejność szkół: Punkty do współzawodnictwa
1. SP Przewłoka (gm. Parczew) – opiekun Adam Krzewski 5
2. SP Dębowa Kłoda – op. Andrzej Kopioski 3
3. SP Juliopol (gm. Siemieo) – op. Cezary Główka 2
4. SP Podedwórze – op. Bożena Wołos 1
5. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – op. Tomasz Golecki 1
6. SP Rudno (gm. Milanów) – op. Jarosław Surowiec 1
7. SP Jabłoo – op. Marzenna Chilimoniuk 1

Awans do następnego etapu rozgrywek:
– Zawodnicy z miejsc I–IV

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami najlepszych z miejsc I–III . Zawodnicy z miejsc I–VI otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)

– Dyrektor SP Podedwórze – Artur Becher
– Wiceprezes ZP SZS – Andrzej Kopioski

Ilośd zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 31
w tym:
– posiadających licencje w tej dyscyplinie sportu: 0
– posiadających licencje w innych dyscyplinach: 0

materiał: SZS Parczew
tekst zdjęcia: Andrzej Hulajko SZS Parczew
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XII edycja akcji charytatywnej “Książka pod choinkę” w bialskiej bibliotece (zaproszenie)

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w XII edycji Akcji Charytatywnej “Książka pod choinkę”. Jej celem jest zbiórka książek, które trafią jako prezent dla dzieci i młodzieży z domów dziecka w Maniach, Szachach, Komarnie i Janowie Podlaskim. Książki można przynosić do Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34 w Białej Podlaskiej do 20 grudnia 2019 r.

Czytaj więcej »

Sport: Tadeusz Makaruk – trener lekkoatletów z Klubu AZS odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy,  szefów World Athletics Lorda Sebastiana Coe i European Athletics – Sveina Arne Hansena, Prezydenta WADA (Światowa Organizacja Antydopingowa) Witolda Bańki,  odbyła się w miniony piątek 15 listopada br. w stołecznym hotelu Sofitel Victoria –  Gala 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, najstarszego, polskiego stowarzyszenia sportowego,  założonego  11 października 1919 roku  w  Krakowie.

Czytaj więcej »

Reklama