Reklama

Poszukiwany: Tomasz Dołęgowski

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej na podstawie Listu Gończego sygn. IV K 381/18 z dnia 23/09/2019r. Wydanego przez Sąd Okręgowy w Lublinie; poszukuje: Tomasza Dołęgowskiego.

TOMASZ DOŁĘGOWSKI
s. Marian, Janina zd. Lipka
ur. 1978.06.05
zam. Biała Podlaska, ul. Wiśniowa 14

 

Rysopis i znaki szczególne:
Wzrost 176-180 CM; sylwetka średnia, oczy jasne; włosy ciemne; często ścinane na b. krótko, twarz okrągła; policzki wystające kości policzkowe; nos prostolinijny; uzębienie pełne;

 

Wymieniony poszukiwany jest do odbycia:
Kara łączna 3 (trzy) lata bezwzględnej kary pozbawienia wolności za czyn z art. 53 ust. 2 Ustawy z dnia 29/07/2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23a, 21 -500 Biała Podlaska, tel 0 83 344 81 96 lub nr alarmowy 112.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Województwo: Zatrzymano transport narkotyków

24 października br., funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, prowadzili działania wymierzone w przestępczość graniczną. W ich trakcie, mundurowi uzyskali informację, iż w samochodzie marki Mitsubishi, mogą być przewożone znaczne ilości narkotyków. Samochodem na litewskich numerach rejestracyjnych, przez terytorium Polski z zachodu na wschód, miło podróżować dwóch obywateli Ukrainy. Idąc tym tropem, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej na terenie powiatu łódzkiego, ustalony wcześniej samochód marki Mitsubishi.

Czytaj więcej »

Reklama