Reklama

Zalesie: Mateusz i Zuzanna laureatami “Europejskiego Lubelskiego”!

Konkurs plastyczny „EUROPEJSKIE LUBELSKIE” organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego cieszył się w tym roku ogromnym zainteresowaniem. Organizator konkursu otrzymał blisko 500 prac konkursowych,które oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i klasy IV-VIII.

Komisja Konkursowa wybrała w każdej z kategorii po 3 najlepsze prace. Dodatkowo przyznano po 20 wyróżnień w obu kategoriach. Wręczenie nagród odbyło się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 10 października 2019r.

W kategorii klas I-III zostali wyróżnieni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu: Mateusz Bielecki oraz Zuzanna Michaluk. Mateusz i Zuzanna są uczniami klasy I b i dumnie reprezentowali naszą szkołę w Lublinie. Gratulujemy!

 

materiał: Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zalesiu
opracowanie: Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Swory: Konkurs o Srebrny Klucz Wiolinowy (galeria)

Utalentowanych dzieci nigdy dość. 26 uczniów z pięciu gmin powiatu bialskiego zdecydowało się uczestniczyć 7 grudnia w 7. edycji konkursu wokalnego o „Srebrny klucz wiolinowy”, imprezy konsekwentnie organizowanej przez bialski GOK. Daje ona młodym na sprawdzenie oczekiwań z możliwościami.

Czytaj więcej »

Reklama