Reklama

Zalesie: Mateusz i Zuzanna laureatami „Europejskiego Lubelskiego”!

Konkurs plastyczny „EUROPEJSKIE LUBELSKIE” organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego cieszył się w tym roku ogromnym zainteresowaniem. Organizator konkursu otrzymał blisko 500 prac konkursowych,które oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i klasy IV-VIII.

Komisja Konkursowa wybrała w każdej z kategorii po 3 najlepsze prace. Dodatkowo przyznano po 20 wyróżnień w obu kategoriach. Wręczenie nagród odbyło się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 10 października 2019r.

W kategorii klas I-III zostali wyróżnieni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu: Mateusz Bielecki oraz Zuzanna Michaluk. Mateusz i Zuzanna są uczniami klasy I b i dumnie reprezentowali naszą szkołę w Lublinie. Gratulujemy!

 

materiał: Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zalesiu
opracowanie: Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: DiscoverEU czyli podróż po Europie

Około 20 tys. 18-latków otrzyma bilety wieloprzejazdowe w ramach czwartej i ostatniej edycji konkursu DiscoverEU, w której wzięło udział prawie 75 tys. młodych ludzi z całej Europy. Młodzi ludzie, wybrani na podstawie ustalonych kryteriów konkursowych i z uwzględnieniem limitów biletów na każdy kraj UE, będą mogli odbyć maksymalnie 30-dniową podróż między 1 kwietnia a 31 października 2020 r.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Projektowali świąteczne znaczki

Rozwijanie wyobraźni plastycznej najmłodszych to jeden z celów pracowni graficznej Bialskiego Centrum Kultury istniejącej od wiosny 2019 r. W jej pracach uczestniczy 40 pasjonatów grafiki komputerowej od 7 do 12 lat. W grudniu pracownia ogłosiła konkurs na najciekawszy projekt graficzny znaczka pocztowego o tematyce świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej »

Reklama