I Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej – UKS “Serbinów” (galeria)

Niezwykle udanie zainaugurowali nowy sezon młodzicy UKS „Serbinów” Biała Podlaska, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Wygrali pierwszy turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej, który odbył się w dniach 12 -13.10.2019 w Chełmie.

Jest to jeden z pięciu turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Podopieczni Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka odnieśli komplet zwycięstw i objęli prowadzenie w lidze wojewódzkiej młodzików. W finale pokonali 2:1 zespół gospodarzy – UKS Tempo Chełm. Drugi zespół Serbinowa, składający się z szóstoklasistów uplasował się w turnieju na VIII miejscu.

Zespół Serbinowa wystąpił w składzie: Maciej Jasiński – wyróżniony zawodnik turnieju, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Michał Ratajczak, Bartosz Mazur, Mateusz Karpiuk, Kacper Juszczuk, Igor Kulawiec, Dawid Wojewódzki, Filip Kowieski,

materiał: UKS “Serbinów”
tekst zdjęcia: UKS “Serbinów”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki