Reklama

Biała Podlaska: Indeksowanie klas I w Medycznym Studium Zawodowym (galeria)

Dzień 11 października 2019 r. był dniem, w którym w Szkole Policealnej- Medycznym Studium Zawodowym im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej odbyła się uroczystość indeksowania klas I. Udział w niej wzięli słuchacze szkoły oraz obecni i emerytowani pracownicy szkoły.

Dyrektor Szkoły przypomniał, że Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela, to święto wszystkich pracowników systemu edukacji. Podkreślił również, że aby poszerzać wiedzę nigdy nie jest za późno, ponieważ człowiek uczy się całe życie.

Przedstawiciele społeczności uczniowskiej bialskiego Medyka, uczący się na kierunkach technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, higienistka stomatologiczna i technik sterylizacji medycznej odebrali indeksy wręczone przez wychowawców oraz Dyrektora Szkoły – Pana Sławomira Anklewicza. Następnie przedstawiciele klas I złożyli uroczyste ślubowanie oraz nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej Dyrektor Szkoły- Sławomir Anklewicz wręczył nagrody uznania zasłużonym pracownikom szkoły- nauczycielom oraz pracownikom administracji. Na zakończenie uroczystości słuchacze szkoły zapoznali uczestników uroczystości z prezentacją dotyczącą najmniejszych, największych, najniebezpieczniejszych oraz najwyżej położonych szkół na świecie.

materiał: Medycznym Studium Zawodowym
tekst: Agnieszka Kondraszuk Medycznym Studium Zawodowym
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama