Reklama

„Miłość i inne przypadki” według Andrzeja Halickiego. Spotkanie w bibliotece (zaproszenie)

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Andrzejem Halickim pod tytułem „Wieczór nie tylko poetycki- czyli rzecz o petycjach, wierszach i…". Wydarzenie odbędzie się 18 października o godzinie 19.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. 
Kultura Miasta Polecamy
Filia nr 6 MBP w Białej Podlaskiej, ul. Orzechowa 34 Mapa

Pan Andrzej jest autorem tomiku poetyckiego „Miłość i inne przypadki” wydanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną, poświęconego refleksji nad stanem kondycji człowieka.  To zbiór wierszy nie tylko o emocjach, pragnieniu, przemijaniu, ale także stanach, w których każdy może odnaleźć cząstkę siebie z przeszłości oraz teraźniejszości.

Spotkaniu towarzyszyć będzie występ Anny Orczykowskiej (śpiew operowy, poezja śpiewana. Absolwentka Akademii Muzycznej Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy) przy akompaniamencie Wojciecha Chomicza (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), gitara klasyczna. Podczas spotkanie będzie można podziwiać wystawę prac artysty malarza Macieja Falkiewicza. Życzliwych ludzi, którym nie jest obojętny los bezdomnych kotów i psów, prosimy o zabranie ze sobą karmy dla zwierząt, która zostanie przekazana Stowarzyszeniu „Cztery łapy”.

***
Andrzej Halicki – doktor nauk prawnych, autor książek poświęconych administracji publicznej. Lubi bieganie, zwierzęta, którym stara się pomagać i naturę zwłaszcza las, który docenia o każdej porze roku. Specjalizuje się w prawie petycji, które – jak uważa – daje szansę na zmianę świata na lepszy.

materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Spotkanie w bibliotece z bialskim kolekcjonerem Andrzejem Olichwirukiem (zaproszenie)

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich pasjonatów kolekcjonerstwa i miłośników regionu na wyjątkowe spotkanie z kolekcjonerem Andrzejem Olichwirukiem  pt. „Biała Podlaska w moich zbiorach”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek  12 grudnia 2019 r. o godz. 17.00 w Dziale Wiedzy o Regionie MBP przy ul. Warszawskiej 12a.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Wykład dr Beaty Kozaczyńskiej o Dzieciach Zamojszczyzny (galeria)

22 listopada w Dziale Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej odbyła się prelekcja dr Beaty Kozaczyńskiej –  adiunkta z Instytutu Historii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, której tematem były losy Dzieci Zamojszczyzny podczas drugiej wojny światowej. Wśród słuchaczy obecna była grupa młodzieży z LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej, nauczyciele oraz mieszkańcy zainteresowani historią. 

Czytaj więcej »

Rodzinne Mikołajki z prezydentem w Multicentrum (zaproszenie)

Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zapraszają na Rodzinne Mikołajki z Prezydentem. Mikołajkowa impreza będzie fantastyczną okazją do wspólnej zabawy w klimacie świątecznym. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 11:00 w  Barwnej – Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży i Multicentrum Biała Podlaska (ul. Warszawska 12c). 

Czytaj więcej »

Reklama