Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Strzały z wiatrówki uszkodziły okna budynku

Janów Podlaski: Włamanie do mieszkania i kradzież pieniędzy. Sprawca zatrzymany w bezpośrednim pościgu. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec skradł telefon z kieszeni kurtki. // Międzyrzec Podlaski: Nieuwaga kobiety robiącej zakupy kosztowała utratą portfela z pieniędzmi i dokumentami. // Biała Podlaska: Strzały z wiatrówki uszkodziły okna w budynku należącym do ZGL. // Biała Podlaska: Zatrzymano mieszkańca miasta podczas jazdy rowerem pomimo sądowego zakazu jazdy jednośladami.

10.10.2019 JANÓW PODLASKI
W okresie od 7.10.2019 r. do 9.10.2019r. sprawca dokonał włamania do mieszkania a następnie kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Sprawca został zatrzymany w bezpośrednim pościgu.

04.10.2019 BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę mieszkańca Białej Podlaskiej z kieszeni kurtki zabrał w celu przywłaszczenia telefon komórkowy marki SAMSUNG .

10.10.2019 MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego, dokonał kradzieży pozostawionego w sklepie z odzieżą portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów .

04.10.2019 BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, działając umyślnie, prawdopodobnie strzelając z wiatrówki, dokonał uszkodzenia szyb w oknach budynku mieszkalnego działają na szkodę na szkodę ZGL Biała Podlaska.

10.10.2019 BIAŁA PODLASKA
Zatrzymany do kontroli drogowej mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował rowerem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama