Reklama

“Dary jesieni”. Jesienne spotkanie w Klubie Kultury w Worońcu (film)

28 września na placu przy Klubie Kultury w Worońcu (gm. Biała Podlaska), odbyło się jesienne spotkanie pn. „Dary jesieni”. Organizatorami wydarzenia byli Klub Kultury w Worońcu oraz zespół ludowy zespół „Białynia”.

Podczas imprezy oprócz zespołu „Białynia” wystąpił zespół ” Sami Swoi” z Tłuśćca oraz zespół „Chodźta do nos” ze Swór. Goście mieli też możliwość obejrzenia ciekawej wystawy koła fotograficznego działającego w Klubie Kultury w Worońcu pod okiem instruktora Małgorzaty Piekarskiej oraz skosztowania potraw regionalnych przygotowanych w ramach konkursu “Dary Jesieni”. Imprezę zakończyło ognisko z kiełbaskami.

materiał: gmina Biała Podlaska / kultura
film / zdjęcie: Jerzy Gzara / Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

X Przygraniczny Konkurs „Tkactwo w dolinie Bugu i Krzny” już za niespełna miesiąc! (zaproszenie)

Został już niespełna  miesiąc aby zgłosić swoje prace do konkursu tkackiego „Tkactwo w dolinie Bugu i Krzny”. Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich chętnych zajmujących się amatorsko tkactwem   do udziału  w konkursie. Prace konkursowe z kartą zgłoszeniową należy nadsyłać do 31 października 2019 r.

Czytaj więcej »

Jesienne Spotkanie w Worońcu (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej Klub Kultury i zespół „Białynia” z Worońca zapraszają na Jesienne Spotkanie pt.  ‘”Dary jesieni”, które odbędzie się w sobotę 28 września o godz. 15:00 w Klubie Kultury w Worońcu. 

Czytaj więcej »

Reklama