Reklama

Gala “SyMfonii Serc” w Warszawie – specjalne wyróżnienia dla bialczan!

6 października br. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala zakończenia kampanii informacyjnej "SyMfonia Serc".

Tradycją tej uroczystości jest wręczenie honorowych odznaczeń “Ambasador SM” i podziękowań “Serca Serc” dla osób czy firm, które działają na rzecz chorych na SM. Nominacje osób z terenu miasta Biała Podlaska wystosowane były na wniosek Nadbużańskie Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Białej Podlaskiej

W tym roku specjalne podziękowanie PTSR ,,Serca Serc” otrzymał prezydent Michał Litwiniuk, a także Pan Grzegorz Szypulski – rehabilitant pracujący w Szkole Policealnej – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej.

Zaszczytny tytuł „Ambasadora SM” przypadł Pani Beacie Żak – Kierownikowi Referatu Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Biała Podlaska oraz Panu Sławomirowi Anklewiczowi – Dyrektorowi Szkoły Policealnej – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej. Odznaczenia te przyznawane są w podziękowaniu za wysiłek wniesiony na rzecz upowszechniania wiedzy o stwardnieniu rozsianym i podnoszeniu świadomości społecznej na temat tej choroby.

Na zakończenie gali wystąpiła ze swoim recitalem piosenkarka młodego pokolenia Dorota Osińska, która swym elektryzującym recitalem oczarowała publiczność. Galę poprowadziła aktorka Beata Olga Kowalska.


materiał: Medyczne Studium Zawodowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 100 lat dbają o nasze zdrowie, higienę i bezpieczeństwo sanitarne! (galeria)

Od dziś (15 października) przez najbliższe dwa tygodnie w Urzędzie Miasta Biała Podlaska można zobaczyć wystawę przygotowaną przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną informującą o działaniach polskich służb sanitarnych od roku powołania. Prezydent Michał Litwiniuk spotkał się z Dyrekcją i pracownikami, którym podziękował za pracę dla naszego zdrowia.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Liceum Kraszewskiego z nowym sztandarem! (galeria)

Dziś, w I Liceum Ogólnokształcącym im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Społeczność szkoły i miasta zapamięta je przynajmniej na najbliższe 50 – 60 lat. Mowa o wprowadzeniu i przekazaniu w murach szkolnych nowego sztandaru. Dlaczego minimum pół wieku głośno będzie o dniu 15 października 2019 roku? Pół wieku służył bowiem społeczności Kraszewskiego sztandar dziś uroczyście wyprowadzony. Takie wydarzenia nie odbywają się codziennie. Takie wydarzenia tworzą historię!

Czytaj więcej »

Reklama