Reklama

Swory: Powiatowe Biegi Przełajowe (galeria)

Wyniki III Powiatowych Biegów Przełajowych im. Tadeusza Śledzia w Sworach, gm. Biała Podlaska z dnia 3 października 2019!

Dziewczęta rocznik 2011 – 2012:
1. Katarzyna Zieleniak – Janów Podlaski– 10pkt.
2. Aleksandra Grochowska – Swory– 9pkt.
3. Anita Szostakiewcz – Łomazy– 8pkt.
4. Nikola Kozik – Woskrzenice Duże– 7pkt.
5. Aniela Chiluk–nr 1 Terespol– 6pkt.
6. Julia Bilicz– JanówPodlaski – 5pkt.
7. Weronika Jaszczuk – Swory– 4pkt.
8. Martyna Makarewicz – JanówPodlaski – 3pkt.
9. Zuzanna Przybylska – JanówPodlaski – 2pkt.
10. Michalina Hodun – Swory– 1pkt.
11. Kamila Koczkodaj. – Swory
12. Malwina Panasiuk – Swory
13. Róża Cydejko – Woskrzenice Duże
14. Maja Iwańczuk- Janów Podlaski
15. Anna Nestorowicz – nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Zuzanna Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Julia Siłaczuk – Swory
18.Milena Sawczuk – Swory
19. Lena Semeniuk– Janów Podlaski
20. Julia Bołba–nr 3 Międzyrzec Podlaski
21. Amelia Centkowska– Janów Podlaski
22. Laura Olszewska– Swory
23. Gabriela Gromadzka – Swory
24. Zuzanna Melaniuk – Swory

Chłopcy 2011-2012:
1. Szymon Kamiński- Sitnik– 10pkt.
2. Piotr Bańkowski – Łomazy– 9pkt.
3. Damian Niedzielski – Rokitno – 8pkt.
4. Michał Tokarski – Łomazy– 7pkt.
5. Filip Marczuk – JanówPodlaski – 6pkt.
6. Mikołaj Supeł –nr 1 Terespol– 5pkt.
7. Jakub Koszołko – Woskrzenice Duże– 4pkt.
8.Mateusz Burczak -Woskrzenice Duże – 3pkt.
9. Kamil Adamowski -Swory– 2pkt.
10. Filip Dmitrowicz- Swory– 1pkt.
11. Filip Charczuk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
12. Tobiasz Andrzejczuk – Swory
13. Filip Monastyrski – Styrzyniec
14. Cezary Hryciuk- Janów Podlaski
15. Franciszek Kazimieruk– nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Artur Woźniak – Rokitno
17. Grzegorz Zieleniak – Janów Podlaski
18.Marceli Hryciuk– JanówPodlaski
19. Bartłomiej Stefaniuk –nr 3 Międzyrzec Podlaski
20. Filip Janczuk– Janów Podlaski
21. Adrian Ostapowicz – Łomazy
22. Dawid Balicz– JanówPodlaski
23. Wojciech Siłaczuk- Swory
24. Dawid Stasiewicz –nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Bartłomiej Korolczuk – Janów Podlaski
26. Adrian Dzida – Swory
27. Filip Głuchowski –nr 3 Międzyrzec Podlaski
28. Dawid Gromadzki – Swory
29. Wojciech Olszewski – Swory
30. Paweł Kuć – Swory
Dziewczęta 2009 – 2010:
1. Liza Parchac–nr 3 Międzyrzec Podlaski– 10pkt.
2. Wiktoria Koszołko – Woskrzenice Duże– 9pkt.
3. Patrycja Ostapiuk – Janów Podlaski– 8pkt.
4. Agata Onisiewicz – Styrzyniec – 7pkt.
5. Karolina Dudek – Zalesie – 6pkt.
6. Lena Machnowska – Terespol – 5pkt.
7. Ewa Stefaniuk –nr 3 Międzyrzec Podlaski – 4pkt.
8.Julia Filipiuk – Łomazy – 3pkt.
9. Lena Sergiej – Swory – 2pkt.
10. Daria Lewkowicz – Piszczac – 1pkt.
11. Maria Sebastianiuk – Zalesie
12. Amelia Czuchan – Janów Podlaski
13. Blanka Najdyhor – Piszczac
14. Karolina Grochowska – Swory
15. Nikola Andrusiuk – Janów Podlaski
16. Maja Mamruk – Janów Podlaski
17. Julia Dawidziuk – Grabanów
18.Julia Chodyka–nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Alicja Brodawka –nr 3 Międzyrzec Podlaski
20. Aleksandra Tymoszuk – Swory
21. Julia Madej – Sławacinek Stary
22. Łucja Reluga – Sławacinek Stary
23. Julia Gładzka – Łomazy
24. Martyna Małachwiejczyk–nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Maria Kroszka – Swory
26. Blanka Gromadzka – Swory
27. Lena Samczuk– Wohyń

Chłopcy 2009-2010:
1. Emil Sosnowski – nr 3 Międzyrzec Podlaski – 10pkt.
2. Karol Charczuk – nr 3 Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Szymon Lewczuk – nr 1 Terespol – 8pkt.
4. Arek Oniszczuk – nr 1 Terespol – 7pkt.
5. Łukasz Siłaczuk- Swory – 6pkt.
6. Krystian Kołodziejczak – Piszczac– 5pkt.
7. Kacper Szymanek- Łomazy – 4pkt.
8. Wojciech Sawczuk – Swory – 3pkt.
9. Dawid Jaszczuk -Swory– 2pkt.
10. Paweł Zaniewicz – Dołha– 1pkt.
11. Rafał Kościuczyk – Łomazy
12. Jakub Książak – Styrzyniec
13. Maciej Kajka – Janów Podlaski
14. Fabian Dzida – Swory
15. Maciej Parzyszek – nr 1 Terespol
16. Adam Kropiwiec – Wohyń
17. Krzysztof Gil – Wohyń
18.Bartosz Pietruk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Błażej Giereło – Swory
20. Adrian Juchimiuk – Janów Podlaski
21. Krzysztof Gołębiowski – nr 1 Terespol
22. Marcel Wołosowicz – Łomazy
23. Maciej Chalimoniuk – Janów Podlaski
24. Paweł Krasucki – Swory
25. Adrian Jastrzębski – Huszcza
26. Bartłomiej Baczkura– Swory
27. Kacper Kaliszuk – Drelów
28. Szymon Głuchowski – nr 3 Międzyrzec Podlaski
29. Sebastian Krekora– Swory
30. Wiktor Sobechowicz – Łomazy
31. Jakub Smal – Dołha
32. Igor Romaniuk – Janów Podlaski
33. Adam Olichwierowicz – Łomazy
34. Łukasz Kajka – Woskrzenice Duże
35. Przemysław Chudzik – Swory
36. Igor Szczepanowski – Sławacinek Stary
37. Łukasz Hubczuk – Piszczac
38. Mateusz Hryciuk – Janów Podlaski
39. Alan Korczak – Grabanów
40. Karol Szutko – Swory
41.Jan Kowalczuk – Janów Podlaski
42. Tomasz Bernasiuk – Styrzyniec
43. Bartek Bielak – nr 1 Terespol
44. Mateusz Czeczko – Swory
45. Damian Kaliszuk – nr 1 Terespol
46. Marcin Głowacki – Swory
47. Kacper Denkiewicz – Janów Podlaski
48. Filip Lubiejewski -nr 3 Międzyrzec Podlaski
49. Aleksander Hryciuk – Janów Podlaski
50. Szymon Derlukiewicz – Łomazy
51. Szymon Najdyhor – Swory
52. Kacper Korniluk – Dołha
53.Szymon Wróbel – Janów Podlaski
54. Franciszek Korszeń – Grabanów
55. Michał Baranowski – Swory
56. Michał Sidorczuk – Sławacinek Stary
57. Wojciech Jakimiak – nr 1 Terespol
58. Maciej Trochonowicz – nr 1 Terespol
59. Marcel Pietruszka – Łomazy
60. Paweł Weresa – Swory
61. Mikołaj Cuch – Sławacinek Stary
62. Miłosz Kozłowiec – Dołha
63. Tymoteusz Melaniuk – Swory
64. Michała Krukowski – Swory
65. Kacper Czerkies – Dołha
66. Cezary Szczepaniak – Grabanów
67.Błażej Krać – Swory

Dziewczęta rocznik 2008:
1. Julia Kaździoł -Woskrzenice Duże – 10pkt.
2. Karolina Tymoszuk- nr 3 Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Julia Witkowicz -nr 1Terespol– 8pkt.
4. Julia Jakuszko – nr 1Terespol– 7pkt.
5. Maja Rudzka – Huszcza– 6pkt.
6. Oliwia Adamiuk – Sitnik – 5pkt.
7. Aleksandra Tarasiuk – Drelów – 4pkt.
8.Magda Zawadzka – Wisznice 3pkt.
9. Julia Stachura – Swory – 2pkt.
10. Julia Kwiatkowska – nr 1Terespol– 1pkt.
11. Amelia Lipińska – Dołha
12. NikoletaAndrzejuk – Rokitno
13. Joanna Sitarczuk – Drelów
14. Natalia Ladwiniec – Grabanów
15. Monika Borkusewicz – Piszczac
16. Natalia Jarocka – nr 1Terespol
17. Kinga Cydejko – Cicibór Duży
18.Patrycja Owerko -Janów Podlaski
19. Patrycja Markowska – nr 1Terespol
20. Julia Dac – nr 1Terespol
21. Julia Radzikowska – nr 3 Międzyrzec Podlaski
22. Karolina Maleńczuk – Sławacinek Stary
23. Zuzanna Mikiciuk – Swory
24. Nina Zozula – Sławacinek Stary
25. Monika Olesiejuk – Swory
26. Julia Marczewska – nr 1Terespol
27. Arleta Mikołajczuk – Dołha
28. Urszula Melaniuk – Swory
29. Weronika Koczkodaj – Cicibór Duży

Chłopcy 2008:
1. Wiktor Bobrowski – Łomazy – 10pkt.
2. Jan Jarmoszewicz – Połoski– 9pkt.
3. Szymon Arseniuk – Łomazy – 8pkt.
4. Dawid Wojdat – Rokitno – 7pkt.
5. Michał Grochowski – Swory – 6pkt.
6. Marcel Oleszczuk – Łomazy – 5pkt.
7. Michała Stacewicz – Grabanów – 4pkt.
8. Kacper Kowalski – Swory – 3pkt.
9. Mikołaj Abramowski – Janów Podlaski– 2pkt.
10. Kacper Hryciuk – Janów Podlaski– 1pkt.
11. Mikołaj Szczepaniuk – Dołha
12. Bartłomiej Szutko – Swory
13. Krystian Parchomiuk- Łomazy
14. Jakub Smal – Dołha
15. Bartłomiej Wróbel – Janów Podlaski
16. Filip Gładuniuk -Janów Podlaski
17. Marcel Steciuk – Sławacinek Stary
18.Mateusz Olesiejuk – Dołha
19. Krystian Byczyk – Sławacinek Stary
20. Radosław Lesiuk – Łomazy
21. Marcel Małachwiejczuk – Swory
22. Damian Jeruzalski – Huszcza
23. Damian Andrusiuk – Sławacinek Stary
24. Paweł Kasprzuk – Grabanów
25. Sebastian Melaniuk – Łomazy
26. Damian Klimiuk – Cicibór Duży
27. Jan Łojewski – Huszcza
28. Kacper Puczko – Zalesie
29. Miłosz Horbowiec – Cicibór Duży
30. Bartek Iwaniuk – Sławacinek Stary
31. OliwierZbański– Dołha
32. Damian Daniluk – Dołha
33. Szymon Barczuk – Dołha

Dziewczęta rocznik 2007:
1. Lena Najdyhor – Piszczac– 10pkt.
2. Wiktoria Iwaniuk –Wólka Dobryńska– 9pkt.
3. Jowita Filipiak -nr 1Terespol – 8pkt.
4. Karolina Kulig – Łomazy– 7pkt.
5. Daria Myszka – nr 3 Międzyrzec Podlaski– 6pkt.
6. Gabriela Rudzka – Huszcza – 5pkt.
7. Łucja Czyżak – Piszczac – 4pkt.
8.Małgorzata Golian – Sitnik – 3pkt.
9. Iga Arseniuk- nr 1 Terespol– 2pkt.
10. Małgorzata Biernacka -Piszczac – 1pkt.
11. Julia Romaniuk – Rokitno
12. Julia Kokoszka – Piszczac
13. Maja Maziejuk – Huszcza
14. Julia Chilińska – Piszczac
15. Katarzyna Iwaniuk – nr 1Terespol
16. Nina Hawryluk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Kinga Wdowiak – Huszcza
18.Karolina Orłowska -nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Roksana Sawczuk – Dołha
20. Amelia Dzięcioł – Janów Podlaski
21. Daria Jaszczuk – nr 1Terespol
22. Marcelina Hodun – Swory
23. Justyna Mróz -Janów Podlaski
24. Martyna Hryciuk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Izabela Bazylczuk – Janów Podlaski
26. Kinga Kowalska – nr 3 Międzyrzec Podlaski
27. Amelia Lesiuk -Janów Podlaski

Chłopcy 2007:
1. Jakub Daniłosio – Wisznice– 10pkt.
2. Kacper Pieniak – Zalesie – 9pkt.
3. Wiktor Woszczak – Rokitno– 8pkt.
4. Patryk Guzarow – Janów Podlaski – 7pkt.
5. Jakub Zasiuk – nr 1Terespol– 6pkt.
6. Patryk Ilczuk – Cicibór Duży – 5pkt.
7. Jakub Turyk – Dołha– 4pkt.
8. Hubert Giergun -nr 3 Międzyrzec Podlaski – 3pkt.
9. Krystian Seluk -Janów Podlaski – 2pkt.
10. Kacper Wawryszewicz -nr 1Terespol– 1pkt.
11. Michał Ilczuk – Cicibór Duży
12. Jakub Leszczuk – Dołha
13. Mikołaj Sworczuk – Dołha
14. Kacper Łukianiuk – Janów Podlaski
15. Bartłomiej Socha – Piszczac
16. Patryk Zub – nr 1Terespol
17. Przemysław Kościuczuk – Piszczac
18. Bartłomiej Chładuniuk – Janów Podlaski
19. Łukasz Juszczuk – Rokitno
20. Łukasz Osiński – nr 1Terespol
21. Kacper Czuchan – Janów Podlaski
22. BrajanJarząbkowski – Janów Podlaski

Dziewczęta rocznik 2006-2005:
1. Klaudia Osipiuk – Wisznice – 10pkt.
2. Natalia Nestorowicz – Piszczac – 9pkt.
3. Karolina Sawczuk – Swory – 8pkt.
4. Monika Chalimoniuk – Swory – 7pkt.
5. Weronika Prokopiuk – Piszczac – 6pkt.
6. Klaudia Nieroda – nr 3 Międzyrzec Podlaski – 5pkt.
7. Anna Węgrzyniak – Styrzyniec– 4pkt.
8. Amelia Szewczuk -Janów Podlaski– 3pkt.
9. Weronika Lisowska – Zalesie – 2pkt.
10. Kinga Kowieska -Piszczac – 1 pkt.
11. Wiktoria Ziółkowska – Janów Podlaski
12. Jolanta Siłaczuk – Dołha
13. Weronika Litwiniuk – Sitnik
14. Sylwia Adamiuk – Sitnik
15. Daria Kamińska – Janów Podlaski
16. Maja Bebkiewicz – Styrzyniec
17. Oliwia Pietrzak – nr 1Terespol
18.Ilona Kulik – Janów Podlaski
19. Angelika Krekora – Swory
20.Lena Rzymowska – Zalesie
21. Martyna Wawryszuk – nr 1Terespol
22. Ada Bebkiewicz – Styrzyniec
23. Karolina Jarmoszewicz – Połoski
24. Patrycja Darczuk – Zalesie
25. Patrycja Czuchan – Janów Podlaski
26. Martyna Ostapiuk – Grabanów
27. Aleksandra Karwacka – Janów Podlaski
28. Aleksandra Walczuk – Swory
29. Julia Kalicka – Dołha
30. Wiktoria Ochijewicz – Dołha
Chłopcy 2006-2005:
1. Sebastian Krasucki – Swory – 10pkt.
2. Cezary Zaorski – nr 1 Terespol– 9pkt.
3. Michał Steszuk –Drelów – 8pkt.
4. Kacper Bańkowski – Łomazy – 7pkt.
5. Mateusz Laszuk – Sitnik– 6pkt.
6. Kamil Chiluk – nr 1 Terespol – 5pkt.
7. Dawid Zasiuk – nr 1 Terespol – 4pkt.
8. Jakub Szewczuk – Janów Podlaski – 3pkt.
9. Jakub Kurlonek – nr 1 Terespol – 2pkt.
10. Damian Uss-nr 1Terespol– 1pkt.
11. Krzysztof Czapski – Janów Podlaski
12. Szymon Kosiński – Zalesie
13. Eryk Kolejczuk – Wisznice
14. Michał Korszun – Huszcza
15.Paweł Chodziński – nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Norbert Tymoszuk -nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Rafał Guzarow – Janów Podlaski
18. Bartek Szarabka – Cicibór Duży
19. Jakub Borkowski – Janów Podlaski
20. Szymon Struczyk – Drelów
21. Paweł Drygulski – Wólka Dobryńska
22. Adam Duda – Zalesie
23. Wojciech Baczkura – Swory
24. Adrian Bazylczuk – Janów Podlaski
25. Mateusz Pastuszuk – nr 1Terespol
26. Patryk Terpiłowski – nr 1Terespol
27. Kacper Kasprzuk – Grabanów
28. Karol Głowacki – Swory
29. Jakub Wawryszuk – nr 1Terespol
30.Jakub Orłowski – nr 3 Międzyrzec Podlaski
31. Dawid Mućko – Piszczac
32. Aleksander Michaluk – Sławacinek Stary
33. Mateusz Kalicki – Dołha
34. Jakub Krukowski – Swory
35. Michał Dekiert – nr 1Terespol
36. Patryk Lewkowicz – nr 1Terespol
37. Sebastian Sierpień – nr 3 Międzyrzec Podlaski
38. Szymon Gryta – Cicibór Duży
39. Piotr Wieczorek – Sławacinek Stary
40. Kacper Lipiński – Dołha
41. Jakub Gromadzki – Swory
42. Jakub Grądkowski–Dołha

Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze:
1. Justyna Bajkowska – LO Wisznice– 10pkt.
2. Kamila Szafran – ZS Janów Podlaski– 9pkt.
3. Natalia Czarnecka – ZS Janów Podlaski – 8pkt.
4. Gabriela Naumiuk – ZS Janów Podlaski – 7pkt.
5. Zuzanna Mateuszuk – ZS Janów Podlaski – 6pkt.
6. Dominika Szarko – ZSE Międzyrzec Podlaski – 5pkt.
7. Beata Derlikiewicz – LO Wisznice – 4pkt.
8.Julia Bożydajek – ZS Małaszewicze – 3pkt.
9. Kinga Koch –ZS Janów Podlaski – 2pkt.
10. Kinga Linkiewicz – LO Wisznice – 1pkt.
11. Weronika Ciechańska -ZS Małaszewicze
12. Angelika Tarasiuk – ZSE Międzyrzec Podlaski
13.ArinaShakun – ZS Janów Podlaski
14. Magda Mikiciuk – ZS Janów Podlaski
15. Paulina Werszko – ZS Małaszewicze
16. Weronika Makaruk -ZSE Międzyrzec Podlaski

Chłopcy rocznik 2003-2004:
1. Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podlaski – 10pkt.
2. Olaf Matejek -ZSE Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Ptryk Ignatowicz – ZS Janów Podlaski – 8pkt.
4. Alan Puszcz – ZS Janów Podlaski – 7pkt.
5. Dawid Tokarski – ZS Janów Podlaski – 6pkt.
6. Eryk Jakubiuk – LO Wisznice – 5pkt.
7. Kamil Walczuk -ZSE Międzyrzec Podlaski – 4pkt.
8.Alan Avagyan – ZS Janów Podlaski – 3pkt.
9. Maciej Sposób – ZS Janów Podlaski – 2pkt.
10. Bartłomiej Gryczuk – LO Wisznice – 1pkt.
11. Paweł Lewczuk – LO Wisznice
12. Kacper Wójcik – ZS Małaszewicze
13. Łukasz Bogusz – ZS Małaszewicze
14. Krystian Czuchraj – ZS Małaszewicze
15. Kamil Olędzki -ZSE Międzyrzec Podlaski
16. Patryk Zaorski -ZSE Międzyrzec Podlaski
17. Wiktor Cap -ZSE Międzyrzec Podlaski
18. Dawid Sidorczuk – ZSE Międzyrzec Podlaski

Chłopcy rocznik 2000 i młodsi:
1. Kamil Sosidko – ZS Małaszewicze – 10pkt.
2. Bartosz Tokarski – ZS Janów Podlaski- 9 pkt.
3. Jakub Ciok- ZSE Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
4. Jakub Wachowicz – ZSE Międzyrzec Podlaski – 7 pkt.
5. Łukasz Stasiewicz – ZSE Międzyrzec Podlaski – 6 pkt.
6. Michał Filipowicz – ZSE Międzyrzec Podlaski – 5 pkt.
7. Marcin Puczko -ZS Małaszewicze – 4 pkt.
8. Artur Kamiński – ZS Janów Podlaski – 3 pkt.
9. Marcin Marczak – ZS Małaszewicze – 2 pkt.
10. Kacper Grzęda – ZS Małaszewicze – 1 pkt.
11. Karol Michalczuk – ZSE Międzyrzec Podlaski
12. Piotr Nescioruk – ZS Janów Podlaski
13. Kacper Podsiadły – ZSE Międzyrzec Podlaski
14. Ernest Okseniuk – ZSE Międzyrzec Podlaski
15. Maciej Kulik – ZS Janów Podlaski
16. Jakub Urbaniuk – ZSE Międzyrzec Podlaski

Punktacja drużynowa
Szkoła Podstawowa:
Igrzyska Dzieci
1. Terespol nr 1 – 64 pkt.
2. Łomazy – 61 pkt.
3. Janów Podlaski – 46 pkt.
4. Międzyrzec Podlaski nr 3 – 42 pkt.
5. Swory – 41 pkt.
6. Woskrzenice Duże 33 pkt.
7. Rokitno – 23 pkt.
8. Piszczac – 21 pkt.
9. Sitnik – 18 pkt.
10. Zalesie – 15 pkt.
11. Wisznice – 13 pkt.
12. Huszcza – 11 pkt.
13. Połoski, Wólka Dobryńska – 9 pkt.
15. Styrzyniec – 7 pkt.
16. Dołha, Cicibór Duży – 5 pkt.
18. Grabanów – 4 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1. Swory – 25 pkt.
2.Terespol nr 1 – 21pkt.
3. Piszczac – 16 pkt.
4. Wisznice – 10 pkt.
5. Drelów – 8 pkt.
6. Łomazy – 7 pkt.
7. Sitnik, Janów Podlaski – 6 pkt.
9. Międzyrzec Podlaski nr 3 – 5 pkt.
10. Styrzyniec – 4 pkt.
11. Zalesie – 2 pkt.

Licealiada:
1. ZS Janów Podlaski – 80 pkt.
2. ZSE Międzyrzec Podlaski – 44 pkt.
3. LO Wisznice – 21 pkt.
4. ZS Małaszewicze – 20 pkt.

Punktacja do współzawodnictwa powiatu bialskiego była prowadzona bez Szkoły Podstawowej z Wohynia, która także startowała na tych zawodach. Punktację drużynową prowadzono bez podziału na Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Ogólnie policzono punkty dla szkół podstawowych i licealiady. Puchary wręczono najlepszym trzem drużynom:

Szkoła Podstawowa:
I miejsce – S.P. nr 1 Terespol – 85 pkt.
II miejsce – S.P. Łomazy – 68 pkt.
III miejsce – S.P. Swory – 66 pkt.

Licealiada:
I miejsce – ZS Janów Podlaski – 80 pkt.
II miejsce – ZSE Międzyrzec Podlaski – 44 pkt.
III miejsce – LO Wisznice – 21 pkt.
W zawodach wystartowało 393 zawodników.

Sponsorzy:
Koło Łowieckie nr 89 „Siemień” w Lublinie
Szkółka Krzewów Owocowych Tomasz Pałka Karmanowice
Bialski Szkolny Związek Sportowy
Firma Konkret Adam Bartniczuk – Łosice
Firma Pellmar Mariusz Kasjaniuk – Zienie

materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Swory i Woskrzenice: Akcja lato z GOK-iem

Swoją wakacyjną przygodę z teatrem, 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Swór i Woskrzenic rozpoczęła w poniedziałek 15 lipca. Tego dnia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Bezpieczne lato pod okiem Melpomeny”. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność” i Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej, a dofinansowany został ze środków Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Reklama