Reklama

Rokitno: Kulinarnie i na sportowo w Pałacu Cieleśnica (film) (galeria)

Impreza kulinarno - sportowa odbyła się 28 września w Pałacu Cieleśnica. Był to pomysł i sposób na aktywizację społeczności lokalnej. W programie imprezy znalazł się pokaz kulinarny połączony z warsztatami przeprowadzony przez Davida Gaboriaud.

Podczas wspólnego gotowania z Davidem, uczestnicy poznawali zasady zdrowego żywienia. Motywem przewodnim kuchennych eksperymentów była dynia, każda jej odmiana.

Dodatkowo dostępne były bezpłatnie rowery którymi można było przejechać się po terenie parku Pałacu Cieleśnica ale i wybrać się w dalszą trasę. Pod koniec pokazu kulinarnego i spałaszowaniu wszelkich smacznych dobroci dla wszystkich z koncertem zaprezentował się zespół muzyczny Chłopcy z Bandu.

Wydarzenie możliwe zostało do przeprowadzenia dzięki projektowi realizowanemu przez Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty oraz Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania. Dzisiejszą aktywizację lokalnej społeczności w Pałacu Cieleśnica udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

materiał: Radio Biper Rokitno
tekst, zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Spotkanie bialskich przedsiębiorców z założycielem Bakalland Marianem Owerko (zaproszenie)

Warto zarezerwować sobie termin 16 października, środa, godzina 19:00, w Cieleśnicy koło Białej Podlaskiej. Właśnie tego dnia wieczorem spotka się z właścicielami bialskich firm założyciel znanej firmy Bakalland, pochodzący z Janowa Podlaskiego. Gość specjalny opowie o historii rozwoju swojej firmy i podzieli się zasadami, które od lat sprawdzają mu się w biznesie.

Czytaj więcej »

Reklama