Reklama

Połoski: IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Tabliczka mnożenia jest do polubienia” (galeria)

4 października Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Połoskach (gm. Piszczac) obchodziła IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Tabliczka mnożenia jest do polubienia”.

W ramach święta dla dzieci przygotowane były wspólne gry i zabawy na szkolnym korytarzu takie jak: upoluj prawidłowy wynik czyli zabawa z packą na muchy, kącik poetycki  dotyczący układania rymowanek o tabliczce mnożenia, rozwiązywanie przykładów z tabliczki mnożenia na czas  czy piłkarz matematyk – strzały piłką do bramki za poprawny wyniki z tabliczki mnożenia,  pozwoliły utrwalić „tabliczkową wiedzę” a nauka przez zabawę zapewniła niezapomniane emocje.


materiał: gmina Piszczac
tekst / zdjęcia: SP w Połoskach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Targowiska: notowania z 14 – 17 października

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 85 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 80 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Poszukiwany: Tomasz Dołęgowski

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej na podstawie Listu Gończego sygn. IV K 381/18 z dnia 23/09/2019r. Wydanego przez Sąd Okręgowy w Lublinie;
poszukuje: Tomasza Dołęgowskiego.

Czytaj więcej »

Reklama