Reklama

Biała Podlaska: Akcja Zbiórka Elektrośmieci w ZSS przy Orzechowej! – pierwsze efekty! (galeria)

Na zdjęciach widać efekty pierwszego tygodnia zbiórki elektrośmieci w Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Orzechowej w Białej Podlaskiej. Akcja która trwa nosi nazwę "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci. Prowadzone przedsięwzięcie ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

W Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej elekrośmieci zbieramy do 25.10.19 r. W zamian za przyniesiony do placówki zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.

materiał: Zespól Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Targowiska: notowania z 14 – 17 października

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 85 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 80 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Poszukiwany: Tomasz Dołęgowski

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej na podstawie Listu Gończego sygn. IV K 381/18 z dnia 23/09/2019r. Wydanego przez Sąd Okręgowy w Lublinie;
poszukuje: Tomasza Dołęgowskiego.

Czytaj więcej »

Reklama