Reklama

26lecie Organizacji “Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” (zaproszenie)

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” serdecznie zaprasza na uroczystość 26-lecia działalności organizacji, która odbędzie się 6 października 2019 roku przy ulicy Zarówie 13B w Międzyrzecu Podlaskim.
Międzyrzec Podlaski Polecamy
Mapa

– 12:00 Rozpoczęcie uroczystości. Wręczenie dyplomów uznania osobom wyróżnionym za pomoc charytatywną na rzecz dzieci najuboższych.

Po zakończeniu uroczystości zapraszamy na poczęstunek: grochówkę, chlebek ze smalcem i ogórkiem oraz na grilla sponsorowanego przez Zakłady Mięsne Łuków.

materiał: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sławatycze: XII Biegi Radziwiłłowskie (film) (galeria)

9 października br. odbyły się Biegi Radziwiłłowskie na gminnym stadionie sportowym w Sławatyczach. W zawodach wzięło udział 223 biegaczy. Jest to już XII edycja biegów organizowana i współfinansowana wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Białej Podlaskiej. Tegoroczna edycja biegów przypadła w 4 rocznicę uroczystości nadania gminie herbu, sztandaru, flagi, łańcuchów, pieczęci i baneru. Impreza miała na celu uczczenie pamięci rodu Radziwiłłów właścicieli Państwa Sławatyckiego klucza dóbr bialskich jak też wyłonienie najlepszych biegaczy w różnych kat. wiekowych. Czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

Czytaj więcej »

Reklama