Reklama

26lecie Organizacji “Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” (zaproszenie)

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” serdecznie zaprasza na uroczystość 26-lecia działalności organizacji, która odbędzie się 6 października 2019 roku przy ulicy Zarówie 13B w Międzyrzecu Podlaskim.
Międzyrzec Podlaski Polecamy
Mapa

– 12:00 Rozpoczęcie uroczystości. Wręczenie dyplomów uznania osobom wyróżnionym za pomoc charytatywną na rzecz dzieci najuboższych.

Po zakończeniu uroczystości zapraszamy na poczęstunek: grochówkę, chlebek ze smalcem i ogórkiem oraz na grilla sponsorowanego przez Zakłady Mięsne Łuków.

materiał: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Młodzi Demokraci upamiętnią wydarzenia z 13 grudnia (zaproszenie)

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci z Białej Podlaskiej zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu “13 grudnia – Pamiętamy”. Celem spotkania będzie upamiętnienie ofiar stanu wojennego i przypominanie o tym wydarzeniu lokalnej społeczności.  Odbędzie się ono w nocy z 12 na 13 grudnia o godzinie 23:45  pod pomnikiem Solidarności w Białej Podlaskiej przy ulicy Warszawskiej.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Inauguracja Obchodów jubileuszu 50-lecia Filii AWF (galeria)

25 listopada w Filii AWF w Białej Podlaskiej odbyła się gala inaugurująca obchody jubileuszu 50-lecia uczelni. Tego dnia uhonorowano piękną akademią wieloletniego rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie prof. Henryka Sozańskiego, Honorowego Obywatela Białej Podlaskiej, który obchodzi w tym roku jubileusz 80 urodzin i 60-lecie pracy naukowej.

Czytaj więcej »

Reklama