Reklama

26lecie Organizacji „Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” (zaproszenie)

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” serdecznie zaprasza na uroczystość 26-lecia działalności organizacji, która odbędzie się 6 października 2019 roku przy ulicy Zarówie 13B w Międzyrzecu Podlaskim.
Międzyrzec Podlaski Polecamy
Mapa

– 12:00 Rozpoczęcie uroczystości. Wręczenie dyplomów uznania osobom wyróżnionym za pomoc charytatywną na rzecz dzieci najuboższych.

Po zakończeniu uroczystości zapraszamy na poczęstunek: grochówkę, chlebek ze smalcem i ogórkiem oraz na grilla sponsorowanego przez Zakłady Mięsne Łuków.

materiał: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Marsz na Kodeń! Upamiętnili 157. rocznicę zwycięskiej bitwy (galeria)

Półmrok nadchodzącej nocy. Wiatr szumiący w sosnowym, ciemnym lesie. Chłód i zapowiadające się opady marznącego deszczu i śniegu. Niewielki ognisko z płonących, zebranych wokół szyszek, nawet nie po to aby kogokolwiek ogrzać ale dać choć nikłe światło na uczestników Marszu na Kodeń ad. 2020. Wyruszyli wczoraj, 22 stycznia, tak jak Powstańcy Styczniowi 157 lat temu, w 1863 roku. Niebawem FILM z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Upamiętnią 157. rocznicę zwycięskiej bitwy o Kodeń (zaproszenie)

Wójt gmin Kodeń, Towarzystwo Przyjaciół Kodnia oraz ZPO w Kodniu serdecznie zapraszają na obchody 157. rocznicy zwycięskiej bitwy o Kodeń z nocy 22/23 stycznia 1863 roku, które odbędą się 22 stycznia (środa). Bitwa w Kodniu, było to jedyne zwycięstwo pierwszej nocy powstania styczniowego, jakie w całym Królestwie Polskim powstańcy odnieśli po walce z Moskalem. W programie przemarsz z lasu “Borek” do Kodnia”, msza święta, apel pamięci oraz ognisko powstańcze z poczęstunkiem. 

Czytaj więcej »

Reklama