Reklama

Święto Pieczonego Ziemniaka w Jaźwinach (zaproszenie)

Stowarzyszenie "Ad Astra", Rada Sołecka i Mieszkańcy Jaźwin, OSP, Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa w Sławacinku Starym zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 12 października (sobota) o godz. 12:00 na terenie sportowo - rekreacyjnym przy świetlicy w Jaźwinach. Wstęp wolny!
Gmina Biała Podlaska Polecamy
Tere sportowo - ekreacyjny przy świetlicy w Jaźwinach Mapa

W programie: gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, konkurs z nagrodami, pieczenie ziemniaków w ognisku, degustacja jesiennych przysmaków.

Uwaga! Jest możliwość uczestnictwa w wycieczce rowerowej, której meta zaplanowana jest na miejscu imprezy. Wycieczka startuje o godz. 11:00 przy Szkole Podstawowej w Sławacinku Starym.


materiał: gmina Biała Podlaska
info / plakat: ‎Stowarzyszenie “Ad Astra”‎

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Jaźwiny: 900 metrów bliżej 21 wieku (galeria)

Ktoś by pomyślał, że droga asfaltowa prowadząca do miejscowości jest już standardem w całej Polsce. Tak nie jest. I jeszcze przez najbliższe lata nie będzie. Choć dużo w tym temacie się zmienia. Białe plamy na mapie dróg dojazdowych powoli znikają też na terenie Powiatu Bialskiego. Żeby nie skłamać… Jaźwiny, Sokule, Surmacze i Utrówka, to chyba wszystkie, ostatnie z miejscowości bez twardej nawierzchni drogi dojazdowej. Twardej w rozumieniu dywanika asfaltowego. Rok 2019 jest znaczący dla każdej z tych miejscowości. Coraz bliżej finału są realizacje związane z budową asfaltowych dróg dojazdowych.

Czytaj więcej »

Reklama