Akcja sprzątania nad Krzną w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

W najbliższą sobotę 05 października w Białej Podlaskiej kolejna akcja sprzątania nad rzeką Krzną. Zbiórka chętnych do pomocy o godz. 14:00 u zbiegu ulic Koncertowej i Chłodnej. Wszyscy wolontariusze otrzymają worki na śmiecie oraz rękawiczki. Dołączy i Ty!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Popularne tematy

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Kłusownicze sieci na starorzeczu Krzny w Neplach

Międzyrzec Podlaski: Uszkodzone umyślnie Audi parkujące przy Brzeskiej. // Konstantynów: Zatrzymany w drodze, 52 letni kierowca, z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. // Małaszewicze Małe: Nietrzeźwy 57 letni kierowca motoroweru. // Neple: Starorzecze Krzny miejscem zastawienia kłusowniczych sieci i nielegalnego połowu ryb.

Pierwszy skład Krzny Rzeczyca wygrał na wyjeździe mecz z Leśną Podlaską. Gole zdobyli: 14” Kamil Kaczanowski (asysta Bartka Tymoszuka), 22” Maciej Ulanowski (asysta Kamila Kaczanowskiego), 49” Kamil Kaczanowski (asysta Radosława Grabowskiego), 55” Puścian Radosław (asysta Kamila Kaczanowskiego), 65” Arkadiusz Rostek (asysta Konrada Zakrzewskiego). Honorową bramkę drużyna z Leśnej Podlaskiej zdobyła w 77 minucie meczu.