Reklama

Reklama

XIV Sesja Rady Powiatu w Białej Podlaskiej (film)

25 września w sali konferencyjnej Filii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Białej Podlaskiej odbyła się XIV sesja Rady Powiatu. Rada Powiatu podjęła decyzję m.in. o współpracy między samorządowej dotyczącej nauczania lekcji religii Kościoła Zielonoświątkowego. Radni dyskutowali również na temat sytuacji finansowej Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim.

Posłuchaj ważnego spotu:

Ponadto w punkcie obrad znalazło się: Rozpatrzenie informacji o działaniach kontrolnych przeprowadzonych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie na terenie powiatu bialskiego w 2018 roku; przekazanie informacji Zarządu Powiatu z przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2019 roku oraz sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy sesjami.

Podjęto również uchwały i rozpatrzono projekty dotyczące: określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej; zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim oraz rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych.

Szczegóły w naszej relacji wideo.

materiał: powiat bialski
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama