Reklama

Reklama

Kryminałki: Dwa wypadki drogowe. Cztery osoby w szpitalu!

Kobylany: Kradzież paliwa ze zbiorników dwóch koparek. // Janów Podlaski: 32 latek za kółkiem pomimo sądowych zakazów. // Piszczac: Włamanie do domu. Kradzież pieniędzy, biżuterii i laptopa. // Halasy: 19 letni kierowca z 1,5 promilem alkoholu stracił panowanie nad samochodem. Skutki wypadku to trzy osoby przewiezione do szpitala. // Czosnówka: Włamanie na profil społecznościowy i pocztę elektroniczna poszkodowanej. // Zaścianki: Usunięcie trzech słupów granicznych wytyczających przebieg działek. // Biała Podlaska: 61 latek sprzedawał alkohol niewiadomego pochodzenia. // Biała Podlaska: Wypadek na Żwirki i Wigury. 17 latka wybiegła zza autobusu komunikacji miejskiej wprost pod nadjeżdżające auto. Przewieziona została do szpitala. // Biała Podlaska: 18 latek z Łomaz sprawcą kradzieży rozbójniczej z dnia 25 września. // Horodyszcze: 34 latek kierował autem pomimo sądowego zakazu. // Stara Bordziłówka: 56 letni kierowca ciągnika z 2,8 promilami alkoholu w organizmie najechał na ogrodzenie posesji. // Międzyrzec Podlaski: 54 letni kierowca z 2 promilami alkoholu. // Terespol: 34 latek zatrzymany za próbę uszkodzenia auta i grożenie nożem kobiecie.

Posłuchaj ważnego spotu:

20.09.2019 r. KOBYLANY,
Nieznany sprawca włamał się do zbiorników dwóch koparek skąd dokonał kradzieży oleju napędowego na szkodę firmy z Tomaszowa Lubelskiego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

30.09.2019 r. JANÓW PODLASKI, ul. Siedlecka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki VW, pomimo aktualnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów.

29.09.2019 r. PISZCZAC,
Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność mieszkańców, włamał się do budynku mieszkalnego, z wnętrza którego dokonał kradzieży pieniędzy oraz znajdujących się tam przedmiotów w tym biżuterii oraz laptopa na szkodę mieszkanki gm. Piszczac.

29.09.2019 r. HALASY,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną niedzielę przed godz. 3:00 rano w miejscowości Halasy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi krajowej (DK-19), 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, będący w stanie nietrzeźwości 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierując pojazdem Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na pobocze uderzając pojazdem w przepust, co spowodowało przewrócenie się pojazdu do przydrożnego rowu. Do szpitala przewieziony został kierowca oraz dwie pasażerki pojazdu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

27.09.2019 r. CZOSNÓWKA,
Nieustalony sprawca po uprzednim uzyskaniu w nieustalony sposób danych mieszkanki gm. Biała Podlaska i przełamaniu haseł, korzystając z serwisów internetowych dokonał włamania na konto w portalu społecznościowym oraz skrzynkę poczty internetowej należące do pokrzywdzonej, czym działał na jej szkodę.

10.08.2019 r. ZAŚCIANKI,
Nieznany sprawca w miejscowości Zaścianki (gm. Międzyrzec Podl.) usunął znaki graniczne w postaci 3 słupków betonowych między działkami należącymi do zawiadamiającego oraz innego mieszkańca gm. Miedzyrzec Podlaski.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska ustalili, że 61-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono osobę która dokonała zakupu w/w alkoholu. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 61-latka gdzie ujawniono i zabezpieczono kilkanaście litrów rozrobionego alkoholu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 27.09.2019 roku około godz. 18:00 na ul. Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letni mieszkanka Białej Podlaskiej, po wyjściu z autobusu komunikacji miejskiej prawdopodobnie wybiegła zza pojazdu i została potrącona przez samochód osobowy m-ki Opel, którym kierował mieszkaniec gm. Biała Podlaska- trzeźwy. Piesza z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska wykonując czynności w spawie kradzieży rozbójniczej dokonanej w dniu 25.09.2019 roku na szkodę mieszkańca gm. Zalesie ustalili dane podejrzanego o dokonanie przestępstwa, którym okazał się 18 letni mieszkaniec gm. Łomazy. Młodzieniec usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Ustalono również pasera skradzionego e-papierosa. Wobec 18-latka Prokuratura Rejonowa zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

28.09.2019r. HORODYSZCZE, ul. Polna
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice, zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem marki Skoda pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

28.09.2019r. STARA BORDZIŁÓWKA,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 56-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, który kierował ciągnikiem rolniczym Ursus będąc w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie, w wyniku czego doprowadził do zdarzenia drogowego poprzez najechanie na ogrodzenie posesji.

28.09.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Pszenna
F-sze Zespołu Dzielnicowych KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Toyota 54-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

30.09.2019 r. TERESPOL,
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 34-letniego mieszkańca gm. Zalesie. Mężczyzna podejrzany jest o to, że: w dniu 6 września 2019 r w Miejscowości Wólka Dobryńska groził mieszkance gm. Terespol uszkodzeniem opon w należącym do niej samochodzie oraz o to, że w dniu 27 września 2019 r. przy użyciu trzymanego w ręku noża groził mieszkance gm. Zalesie pozbawieniem życia.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama