Reklama

Koroszczyn: Ujawnienie papierosów (film)

Przemyt ponad 158 tys. paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z przejścia granicznego w Koroszczynie. To największy w tym roku przemyt papierosów na granicy w województwie lubelskim. 15 września br. funkcjonariusze Oddziału Celnego w Koroszczynie, po uprzednim przeskanowaniu na urządzeniu rentgenowskim, poddali szczegółowiej rewizji wjeżdżający z Białorusi do Polski samochód ciężarowy.

W specjalnych skrytkach pomiędzy przewożonym towarem (drewno opałowe) ukryte były olbrzymie ilości papierosów bez polskich znaków akcyzy. W sumie funkcjonariusze ujawnili ponad 158 tys. paczek wyrobów tytoniowych o wartości rynkowej ponad 2,2 mln zł. Zarówno papierosy, jak i ciągnik siodłowy wraz z naczepą, zostały zatrzymane do dalszego postępowania.

To największy w tym roku przemyt papierosów udaremniony na granicy w województwie lubelskim i jeden z większych na terenie Polski. Sprawę prowadzi Lubelski Urząd Celno–Skarbowy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej.

Link film: Koroszczyn Ujawnienie papierosów

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst :Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama