Reklama

Bialski ZUS zaprasza na Dzień Seniora (zaproszenie)

„Dzień Seniora” to akcja, która odbywa się 4 października w wielu placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w całym kraju. Weźmie w niej udział także bialski ZUS.
Biała Podlaska
ZUS w Białej Podlaskiej, ul. Sadowa 23 Mapa

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia Inspektorat ZUS w Białej Podlaskiej zaprasza seniorów na dyżur ekspercki dotyczący świadczeń: emerytur, różnego rodzaju rent i nowego świadczenia 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. – Udzielimy fachowej pomocy przy wypełnianiu wniosków i przekażemy niezbędne informacje w sprawie przysługujących seniorom świadczeń – zaprasza Elżbieta Wojdyła, kierowniczka Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w bialskim ZUS.

Co prawda na dyżur nie trzeba się wcześniej rejestrować, ale można zarezerwować sobie miejsce pod numerem telefonu 83 341 63 51 u pani Doroty Jankowskiej-Gajewskiej. ZUS mieści się przy ul. Sadowej 23.

materiał: Biała Podlaska miasto / Zakład Ubezpieczeń Społecznych
tekst / grafika: Małgorzata Korba, regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Uczniowie z Radzynia i Leśnej awansowali w olimpiadzie o ubezpieczeniach społecznych

Znamy już listę szkół z regionu, które awansowały do wojewódzkiego etapu olimpiady pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W tym roku w woj. lubelskim zakwalifikowało się do niego 21 szkół, w tym dwie z Radzynia Podlaskiego i jedna z powiatu bialskiego. Do szkolnego etapu olimpiady zgłosiło się ponad 35,5 tys. uczniów z prawie tysiąca szkół w całej Polsce, w tym prawie 1,3 tys. uczniów z województwa lubelskiego. Konkurs zorganizował Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czytaj więcej »

Reklama