Reklama

Biała Podlaska: Jarmark Michałowy rozpoczęty! (galeria)

Dziś, 27 września na bialskim Placu Wolności rozpoczął się Jarmark Michałowy, który odbywa się rokrocznie z okazji Dni Patrona Miasta Św. Michała Archanioła. Przez dwa dni, mieszkańcy miasta oraz goście mogą odwiedzać aż osiemdziesiąt stoisk twórców, artystów, rękodzielników oraz wytwórców produktów regionalnych. 

Oprócz bogactwa stoisk, organizatorzy wydarzenia – Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej przygotowało moc atrakcji towarzyszących. Wśród nich m.in. koncerty kapel i zespołów ludowych, miejska potańcówka, pokazy mistrza Polski barmanów, „Muzealne spotkania z tradycją ludową”, plastyczne działania animacyjne i wiele innych. Wydarzenie objął swoim patronatem prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

– Jarmark Michałowy jest wydarzeniem, które wpisało się w kalendarz imprez. Na jarmark przybywają co roku wystawcy z kraju i zagranicy. Czują, że atmosfera Jarmarku Michałowego jest wyjątkowa, ponieważ bardzo indywidualnie traktujemy każdego z nich. Mamy w tym roku ponad osiemdziesięciu wystawców. Nowością jarmarku jest w tym roku między innymi centrum szkolenia barmanów, które będzie serwowało nam dzisiaj drinki. Mamy moc atrakcji dla każdego, serdecznie zapraszamy – mówi Małgorzata Rafał, specjalistka ds. informacji i organizacji wydarzeń kulturalnych w BCK.

Szczegółowy program Jarmarku Michałowego 2019 w naszym poprzednim >>> materiale <<<.

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama