Reklama

Biała Podlaska: Benefis poetki Zofii Cholewińskiej (galeria)

26 września w bialskim Klubie Kultury Piast odbył się Benefis Zofii Cholewińskiej, bialskiej seniorki, poetki, której aktywność w różnych działaniach kulturalnych mogłaby być przykładem, że móc to chcieć, niezależenie od wieku. Pełnia energii, wyśmienite poczucie humoru i do tego niezwykły talent pisarski, to wszystko charakteryzuje jubilatkę dla której przygotowano to wyjątkowe spotkanie. 

Historia pani Zofii dowodzi, że emerytura, to tylko początek nowego etapu życia i szansa na rozwijanie nowych pasji i talentów.

Na spotkaniu był duży tort i specjalnie przygotowany program artystyczny specjalnie dla jubilatki.  Życzeń oczywiście nie było końca. 

– Pani Zofia Cholewińska, to urocza seniorka, która przez lata, jako pielęgniarka dbała o nasze zdrowie fizycznie, a dziś jako pisarka, autorka skeczy kabaretowych, autorka tekstów dla naszych grup teatralnych, dba o nasze zdrowie intelektualne, emocjonalne oraz duchowe. Bardzo się cieszę, że dzisiaj w tym uroczym benefisie  mogę wziąć udział – mówi prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama