Reklama

Biała Podlaska: Benefis poetki Zofii Cholewińskiej (galeria)

26 września w bialskim Klubie Kultury Piast odbył się Benefis Zofii Cholewińskiej, bialskiej seniorki, poetki, której aktywność w różnych działaniach kulturalnych mogłaby być przykładem, że móc to chcieć, niezależenie od wieku. Pełnia energii, wyśmienite poczucie humoru i do tego niezwykły talent pisarski, to wszystko charakteryzuje jubilatkę dla której przygotowano to wyjątkowe spotkanie. 

Historia pani Zofii dowodzi, że emerytura, to tylko początek nowego etapu życia i szansa na rozwijanie nowych pasji i talentów.

Na spotkaniu był duży tort i specjalnie przygotowany program artystyczny specjalnie dla jubilatki.  Życzeń oczywiście nie było końca. 

– Pani Zofia Cholewińska, to urocza seniorka, która przez lata, jako pielęgniarka dbała o nasze zdrowie fizycznie, a dziś jako pisarka, autorka skeczy kabaretowych, autorka tekstów dla naszych grup teatralnych, dba o nasze zdrowie intelektualne, emocjonalne oraz duchowe. Bardzo się cieszę, że dzisiaj w tym uroczym benefisie  mogę wziąć udział – mówi prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: „Oddycham słowami”. Spotkanie autorskie z Olą Smerachańską (galeria)

Podczas piątego dnia XXXV Podlaskich Spotkań Literackich jedną z atrakcji było spotkanie z Olą Smerachańską – młodą poetką a przede wszystkim piosenkarką znaną szerszej publiczności dzięki udziałowi w popularnym talent show The Voice of Poland. Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście akcentów wokalnych, ale głównym tematem była promocja debiutanckiego tomiku z poezją pt. „Oddycham słowami”. Spotkanie miało miejsce 25 października w Klubie Kultury „Piast”. 

Czytaj więcej »

Reklama