Reklama

Tłuściec: Podwójny Jubileusz i Jesienne Spotkanie z Piosenką (film)

14 września w Tłuśćcu (gmina Międzyrzec Podlaski) odbyła się tegoroczna edycja imprezy pn. "Jesienne Spotkanie z Piosenką". W tym roku wydarzenie połączone było z podwójnym jubileuszem 10-lecia zespołu "Sami Swoi" i Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Tłuściec.

Na gości oprócz występów zaproszonych zespołów ludowych czekały prezentacje na temat działalności zespołu „Sami Swoi” z Tłuśćca oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Tłuściec (SILT). Przygotowany był również dla wszystkich regionalny poczęstunek 

– Chciałem Wam bardzo serdecznie podziękować i pogratulować tego, co robicie dla nie tylko społeczności lokalnej, ale też dla samych siebie. Bo jak wszyscy tu jesteście, wszystkie zespoły, to też czerpiecie radość z bycia z sobą a dwa dzielicie się ze sobą tym, co macie najważniejsze, czyli swoją ekspresją, swoim żartem – mówił do jubilatów wójt gminy Międzyrzec Podlaski, Krzysztof Adamowicz.

materiał: gmina Międzyrzec Podlaski / kultura
film: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Usłyszeli zarzuty kuplerstwa – wynajmowali mieszkania na godziny

Bialscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę miasta oraz jej 31-letniego znajomego podejrzanych o kuplerstwo. Do tego procederu miało dochodzić już od połowy ubiegłego roku na terenie powiatu bialskiego i łukowskiego. Wobec obydwojga prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zabezpieczyli 1000 litrów alkoholu i aparaturę do jego produkcji

Policjanci terespolskiego komisariatu podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej zlikwidowali nielegalnie działającą wytwórnie alkoholu. W prywatnym domu ujawnili nie mniej niż 1000 litrów gotowego produktu oraz 1300 litrów zacieru, a także aparatury gotowe do destylacji. Funkcjonariusze „przyłapali” 65-letniego właściciela posesji w trakcie wytwarzania trunku.

Czytaj więcej »

Reklama