Reklama

Biała Podlaska: Złote Gody par małżeńskich roku 1969 (film) (galeria)

Mszą w intencji małżonków obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego rozpoczęły się - 14 września - w parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej uroczystości Złotych Godów. Następnie w Urzędzie Miasta miała miejsce uroczystość wręczenia pamiątkowych medali.

Medale wręczali prezydent Michał Litwiniuk i wójt Wiesław Panasiuk. Uroczystość przygotował Urząd Stanu Cywilnego z kierownik Iwoną Kaliszuk wraz z pracownikami i referatem ludności Urzędu Gminy Biała Podlaska. Prawie czterdziestu parom przygrywała Kapela Ludowa “Podlasiacy”. Był słodki stół i okolicznościowa lampka szampana! Niebawem film z wydarzenia!!

Złote Gody obchodziły pary:
Wanda i Krzysztof Cajgner, Grażyna i Bonifacy Chołuj, Janina i Ryszard Cieśliccy, Urszula i Bogusław Czapscy, Regina i Stanisław Czech, Cecylia i Jan Dmitruk, Maria i Władysław Drożdż, Halina i Marian Dzwonnik, Marianna i Henryk Gozdal, Irena i Józef Grodziccy, Teresa i Ryszard Groszek, Mariann i Mieczysław Hołownia (para obchodziła jubileusz 60 lecia pożycia małżeńskiego), Zofia i Janusz Jaroszuk, Teresa i Tadeusz Juszczuk, Jadwiga i Wiesław Juszczuk, Helena i Władysław Kulpa, Anna i Bohdan Lubaszewscy, Krystyna i Józef Maksymiuk, Elżbieta i Stanisław Markowscy, Maria i Ludwik Niewiadomscy, Barbara i Andrzej Nurzyńscy, Stanisława i Zbigniew Ostapscy, Teresa i Jan Pastuszewscy, Jadwiga i Janusz Pietruk, Jadwiga i Jan Sacewicz, Teresa i Mirosław Sierota, Maria i Zbigniew Sikorscy, Teresa i Tadeusz Trochimiuk, Genowefa i Marian Waszczuk, Olga i Michał Wołosiuk, Ewa i Wiesław Wrotkowscy, Adolfina i Kazimierz Zajko.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama