Reklama

Kryminałki: Wypadek nietrzeźwego kierowcy na ulicy Terebelskiej

Konstantynów: 37 latek zatrzymany za jazdę rowerem mimo zakazu wydanego przez Sąd, dodatkowo "wydmuchał" 2,5 promila. // Biała Podlaska: 35 letni kierowca na "podwójnym gazie", wydmuchał 0,7 promila alkoholu. // Biała Podlaska: Wypadek na Terebelskiej. Nietrzeźwy 28 letni kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w auto jadące z przeciwka. 28 latek doznał obrażeń ciała. // Kozły: Włamanie do garażu i kradzież pilarki. // Huszcza: Włamanie do budynku gospodarczego, kradzież laptopa i drukarki. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka miasta oszukana poprzez internet podczas zakupu drewnianego domku dla lalek. // Burwin: Wybicie 9 szyb w domu mieszkalnym. // Międzyrzec Podlaski: Podpalenie ciężarowego MANa. Straty oszacowano na 25.000 zł. // Biała Podlaska: 44 letni kierowca z 2,8 promilami alkoholu w organizmie.

21.09.2019r. KONSTANTYNÓW, ul. 3 Maja
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 37-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i rowerów.

21.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 35-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Opel Astra, będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie.

21.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 21.09.2019 roku przed godz. 11:00 na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 28-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka oplem. Drugim pojazdem kierował 62-letni mieszkaniec Terespola. Kierujący oplem był trzeźwy, natomiast w przypadku kierowcy audi urządzenie wykazało 1,3 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 28-letni kierowca audi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.09.2019 r. KOZŁY,
Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd zabrał w celu przywłaszczenia pilarkę spalinową o wartości 700 zł na szkodę mieszkańca gm. Łomazy.

20.09.2019 r. HUSZCZA PIERWSZA,
Nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu okna w budynku gospodarczo – magazynowym, dostał się do jego wnętrza skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia laptopa marki Acer oraz drukarki wielofunkcyjnej marki Kanon na szkodę mieszkańców gm. Biała Podlaska.

03.09.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży drewniany domek dla lalek, za który przyjął zapłatę. Do chwili obecnej nie przesłał go pokrzywdzonej jak też nie zwrócił pieniędzy.

03.09.2019 r. BURWIN,
Nieznany sprawca dokonał wybicia 9 szyb w oknach budynku mieszkalnego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.09.2019 r. gm. Międzyrzec Podlaski,
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego powiadomił o uszkodzeniu samochodu ciężarowego marki MAN poprzez jego podpalenie prawdopodobnie przez nieznanego sprawcę. Straty oszacowane zostały na kwotę około 25.000 zł.

20.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Powstańców
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW, 44-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, znajdującego w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Do szpitala trafił mężczyzna który spadł z dachu przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej

Terespol: Kradzież portfela i dokumentów podczas podróży pociągu. // Wygoda: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu strzał do łuku dziecięcego poprzez internet. // Terespol: Pożyczka zawarta na dane nieświadomej, pokrzywdzonej osoby. // Horbów Kolonia: Dwóch mężczyzn umyślnie uszkodziło stół bilardowy. // Biała Podlaska: 29 letni kierujący z promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 44 letni kierujący z 1 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Podczas prac budowlanych mężczyzna spadł z dachu. Przewieziony został do szpitala.

Czytaj więcej »

Rzeczyca: Nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w miejscowości Rzeczyca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący sprinterem 29-latek, najechał na tył jadącego przed nim ciężarowego mercedesa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka sprintera. Apelujemy o rozwagę i dostosowane prędkości do warunków panujących na drodze .

Czytaj więcej »

Kryminałki: Potrącenie 72 latka na przejściu dla pieszych na ulicy Terebelskiej

Biała Podlaska: Próba kradzieży z włamaniem do zaparkowanego na stacji paliw VW. Złodzieja spłoszył śpiący w aucie obywatel Białorusi. // Mariampol: Przywłaszczenie samochodu osobowego. Pomimo żądania zwrotu przez właściciela auta użytkownik nie oddał pojazdu. // Zakalinki Kolonia: 54 latek bez wyrabiał w miejscu zamieszkania bimber. // Biała Podlaska: Potrącony na pasach 72 letni mężczyzna. Kierowca nie zachował ostrożności i nie udzielił pierwszeństwa. Pieszy z obrażeniami. 72 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Czytaj więcej »

Reklama