Reklama

Kryminałki: Zatrzymano Gruzina – sprawca szeregu kradzieży z niezabezpieczonych aut

Biała Podlaska: Pobicie na terenie opuszczonej posesji. Poszkodowany stracił cztery zęby. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież tablic rejestracyjnych z zaparkowanego auta. // Biała Podlaska: Białorusin z niezamkniętego auta stracił, skradzione przez złodzieja 30.000 zł. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet telefonu komórkowego. // Terespol: Zatrzymano 42 letniego Gruzina, sprawcę szeregu kradzieży telefonów i saszetek z pieniędzmi z niezamkniętych samochodów.

12 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Długa
Na terenie opuszczonej posesji 36-letni bialczanin uderzył kilka razy pięścią w twarz pokrzywdzonego z Białej Podlaskiej wybijając mu cztery zęby.

16 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Nieznany sprawca z zaparkowanego samochodu marki Peugeot 206 ukradł tablice rejestracyjne na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

18 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieustalony do chwili obecnej sprawca wykorzystując nieuwagę obywatela Republiki Białorusi i fakt niezamknięcia samochodu marki VW Passat, ukradł z niego pieniądze w różnych walutach. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na kwotę prawie 30.000 złotych.

13 sierpnia 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Staromiejska
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl telefon komórkowy marki iPhone 6S. Na poczet zakupu telefonu pokrzywdzona z Międzyrzeca Podlaskiego przelała na wskazany przez sprzedającego rachunek bankowy kwotę 70 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała do chwili obecnej zakupionego urządzenia.

19 września 2019 r., TERESPOL, ul. Czerwonego Krzyża
Kryminalni z Terespola i bialscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę szeregu kradzieży. Sprawcą okazał się być 42-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna w sierpniu na terenie miasta i gminy Terespol oraz w Białej Podlaskiej z niezamkniętych samochodów dokonywał kradzieży pozostawionych w ich wnętrzu telefonów komórkowych oraz saszetek z pieniędzmi i dokumentami, gdzie pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na łączną kwotę prawie 5.000 złotych. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów kradzieży, do popełnienia których przyznał się.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wpadł po analizie odcisków palców w bazie AFIS

Za kradzież pieniędzy odpowie 64-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Łupem sprawcy padło ponad 3 tys. zł. Na jego udział w zdarzeniu wskazał system AFIS, do którego wprowadzono zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady linii papilarnych. Mężczyzna usłyszał zarzuty w zakładzie karnym, gdzie obecnie odbywa karę pozbawienia wolności, za… przestępstwa przeciwko mieniu. O dalszym losie 64-latka zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Kryminałki: 84 latek stracił pieniądze w złotówkach, euro i dolarach

Biała Podlaska: Mieszkaniec gm. Ulan pobity w jednym z lokali. Utracił też dwa telefony komórkowe. // Biała Podlaska: Złodziej wykorzystał nieuwagę 84 latka i skradł pieniądze w złotówka, euro i dolarach. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukał mieszkańca Wisznic zawierając ustną umowę na wykonanie mebli następnie zerwał kontakt. // Jakówki: 32 letni kierowca z 2,9 promilem alkoholu.

Czytaj więcej »

Reklama