Reklama

Terespol: Aktywni na rolkach (galeria)

UKS „Młodzi” i Klub Olimpijczyka przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu zaprosili dzieci i dorosłych 19 września 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu do spędzenia aktywnie wolnego czasu na rolkach. Impreza odbywała się pod hasłem: „Bądź aktywny! Jeźdź na rolkach!

Pomimo chłodu i lekkiej mżawki o godz. 16.00 stawiła się grupa ponad 30 uczestników na boisku przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym. Kiedy zaczęły się zajęcia, to pogoda zeszła na drugi plan. Od tej chwili liczyła się tylko dobra zabawa, możliwość aktywnego spędzenia czasu w fajnym towarzystwie i we wspaniałej atmosferze. Pan Andrzej Korbal zaproponował kilka konkurencji. Wszyscy dali radę, świetnie sprostali wyzwaniu.

W nagrodę każdy z uczestników otrzymał drobne upominki rzeczowe i słodycze. Na zakończenie uczestnicy w barwnej, hałaśliwej grupie przejechali ulicami miasta propagując ten rodzaj aktywności ruchowej wśród mieszkańców. Trasę przejazdu zabezpieczała policja. Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

materiał: MOK Terespol
tekst: Krystyna Pucer
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama