Reklama

Terespol: Aktywni na rolkach (galeria)

UKS „Młodzi” i Klub Olimpijczyka przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu zaprosili dzieci i dorosłych 19 września 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu do spędzenia aktywnie wolnego czasu na rolkach. Impreza odbywała się pod hasłem: „Bądź aktywny! Jeźdź na rolkach!

Pomimo chłodu i lekkiej mżawki o godz. 16.00 stawiła się grupa ponad 30 uczestników na boisku przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym. Kiedy zaczęły się zajęcia, to pogoda zeszła na drugi plan. Od tej chwili liczyła się tylko dobra zabawa, możliwość aktywnego spędzenia czasu w fajnym towarzystwie i we wspaniałej atmosferze. Pan Andrzej Korbal zaproponował kilka konkurencji. Wszyscy dali radę, świetnie sprostali wyzwaniu.

W nagrodę każdy z uczestników otrzymał drobne upominki rzeczowe i słodycze. Na zakończenie uczestnicy w barwnej, hałaśliwej grupie przejechali ulicami miasta propagując ten rodzaj aktywności ruchowej wśród mieszkańców. Trasę przejazdu zabezpieczała policja. Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

materiał: MOK Terespol
tekst: Krystyna Pucer
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Turniej tenisa stołowego (zaproszenie)

II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Klub Olimpijczyka przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu zaprasza wszystkich chętnych na II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. 25 stycznia 2020 r. o godz. 10:00

Czytaj więcej »

Terespol: Nowe kierunki kształcenia w ALO i PSW! (film)

Planowana współpraca w zakresie promocji oraz rozwoju rynku usług transportowo-logistycznych i efektywnego wzmacniania kolejowego potencjału regionu, znalazła swój finał w postaci uroczystego podpisania listu intencyjnego pomiędzy PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze” Sp. z o.o. z siedzibą w Małaszewiczach, Państwową Szkołą Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej i Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Niebawem film z wydarzenia!!

Czytaj więcej »

Reklama