Reklama

Biała Podlaska: Konferencja kardiologiczna w bialskim szpitalu (galeria)

20 września w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja kardiologiczna pn. "Schorzenia kardiologiczne ciągle ważne". 

Uczestnicy konferencji poznali m.in. historię oddziału kardiologicznego bialskiego szpitala oraz doświadczenia placówki w zakresie Ablacji – zabiegu kardiologicznego, który wykonywany jest w celu trwałego wyleczenia rodzaju zaburzenia rytmu serca nazywanego częstoskurczem. Dowiedzieli się również o średnio i długoterminowych metodach wspomagania układu krążenia oraz o kompleksowej opiece nad pacjentem po zawale serca w ramach „Akademii Zdrowego Serca”. Wszyscy chętni mogli również zwiedzić modernizowany Oddział Kardiologicznego szpitala z pracownią ECMO.

Ostatnim punktem programu konferencji było odsłonięcie tablicy pamiątkowej dla długoletniego Ordynatora Oddziału Kardiologicznego lek. Lucjana Kurianowicza.

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Targowiska: notowania z 14 – 17 października

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 85 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 80 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Poszukiwany: Tomasz Dołęgowski

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej na podstawie Listu Gończego sygn. IV K 381/18 z dnia 23/09/2019r. Wydanego przez Sąd Okręgowy w Lublinie;
poszukuje: Tomasza Dołęgowskiego.

Czytaj więcej »

Reklama