Reklama

Biała Podlaska: Konferencja kardiologiczna w bialskim szpitalu (galeria)

20 września w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja kardiologiczna pn. "Schorzenia kardiologiczne ciągle ważne". 

Uczestnicy konferencji poznali m.in. historię oddziału kardiologicznego bialskiego szpitala oraz doświadczenia placówki w zakresie Ablacji – zabiegu kardiologicznego, który wykonywany jest w celu trwałego wyleczenia rodzaju zaburzenia rytmu serca nazywanego częstoskurczem. Dowiedzieli się również o średnio i długoterminowych metodach wspomagania układu krążenia oraz o kompleksowej opiece nad pacjentem po zawale serca w ramach „Akademii Zdrowego Serca”. Wszyscy chętni mogli również zwiedzić modernizowany Oddział Kardiologicznego szpitala z pracownią ECMO.

Ostatnim punktem programu konferencji było odsłonięcie tablicy pamiątkowej dla długoletniego Ordynatora Oddziału Kardiologicznego lek. Lucjana Kurianowicza.

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Grabanów: Rekordowa inwestycja oddana kierowcom i mieszkańcom (galeria)

Rekordowa pod wieloma względami: najdroższa, najdłuższa, największy zakres wykonanych prac, komunikacja dla trzech jednostek terytorialnych. Tak w skrócie można opisać oddaną do użytku mieszkańcom i kierowcom prawie 14 kilometrów przebudowanej trasy z Białej Podlaskiej przez Grabanów do Rokitna. Niebawem film z wydarzenia, dziś obszerny opis i fotorelacja. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Reklama