Reklama

Kryminałki: Podpalenie drewnianego domku letniskowego w Sławacinku Starym

Sławacinek Stary: Podpalenie drewnianego domku letniskowego. // Międzyrzec Podlaski: Przywłaszczenie pozostawionego na sklepowym parkingu pudełka a w nim obuwie, klapki, plecak, kosmetyki i inne drobne rzeczy. // Biała Podlaska: Kradzież wystawionego przed sklepem roweru X-Pulser wartości ponad 2.200 zł. // Terespol: Umowa usług telekomunikacyjnych zawarta na inną osobę przez nieznanego sprawcę. Zaległość do uregulowania wynosi ponad 4.100 zł. // Biała Podlaska: 33 latek sprawcą uszkodzenia samochodu Volvo z dnia 14 września. Właściciel oszacował straty na kwotę 5.000 zł.

09 września 2019 r., SŁAWACINEK STARY
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca dokonał podpalenia drewnianego domku letniskowego, powodując straty w wysokości 20.000 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

15 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Kordiana
Nieustalony do chwili obecnej sprawca przywłaszczył pozostawione na terenie parkingu sklepowego pudełko z obuwiem, plecak z klapkami, kosmetykami, obuwiem, golarką elektryczną oraz szczoteczką elektryczną. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 750 złotych.

16 września 2019 R., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca ukradł wystawiony przed sklepem do sprzedaży rower marki Indiana X-Pulser o wartości 2.249,99 złotych.

11 maja 2019 r., TERESPOL
Nieznany sprawca podając się za inną osobę zawarł umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z jednym z operatorów sieci komórkowej i nie podjął spłaty zobowiązań, gdzie obecna zaległość wynosi 4.120,45 złotych.

16 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Bialscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę dokonanego w dniu 14 września 2019 r. w Białej Podlaskiej uszkodzenia samochodu marki Volvo, gdzie pokrzywdzeni z Białej Podlaskiej oszacowali poniesione straty na kwotę 5.000 złotych. Sprawcą okazał się być 33-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama