Reklama

Kryminałki: 3 latek śmigłowcem przetransportowany do Lublina. Wpadł pod auto na Sidorskiej

Biała Podlaska: Pacjent skradł na oczach personelu szpitala zestaw diagnostyczny. Uciekł, używając siły fizycznej wobec lekarza i pielęgniarki. // Międzyrzec Podlaski: 26 latek wybił szybę w cukierni rzucając w nią butelką. // Koroszczyn: Przywłaszczenie pozostawionego w barze portfela z gotówką. // Bokinka Pańska: Pożar i całkowite spalenie 313 bel słomy. // Biała Podlaska: 19 latek wspólnie z kumplem skradli alkohol z supermarketów wart prawie 1.800 zł. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu zabawek poprzez internet. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu kubków poprzez internet. // Biała Podlaska: 24 latka przyjmowała bezwartościowe przedmioty pod zastaw w lombardzie. Znajomym wypłaciła w ten sposób ponad 4.500 zł. // Biała Podlaska: 3 latek urwał się z objęć babci i wpadł pod nadjeżdżające auto. Śmigłowcem przetransportowano chłopca do lubelskiego szpitala. // Biała Podlaska: Zniszczone umyślnie Volvo. // Biała Podlaska: 29 letni kierowca z 3 promilami alkoholu i orzeczonym zakazem prowadzenia samochodów. // Biała Podlaska: 24 latek z niewielkimi ilościami narkotyków. // Sławacinek Nowy: 19 latek sprawcą podpalenia bel słomy. Straty oszacowano na 10.000 zł. // Woskrzenice Duże: Pobity przez trzech mężczyzn Białorusin. // Janów Podlaski: Zaparkowany przed Urzędem Gminy wóz OSP uboższy o 130 litrów oleju napędowego. // Terespol: 33 letni rowerzysta z prawie dwoma promilami i sądowym zakazem jazdy rowerem.

12 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany mężczyzna w trakcie wizyty lekarskiej w tutejszym szpitalu ukradł zestaw diagnostyczny o wartości 250 złotych, po czym w celu utrzymania się w jego posiadaniu użył siły fizycznej wobec lekarza dyżurującego i pielęgniarki, a następnie uciekł ze skradzionym mieniem. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości sprawcy i jego zatrzymania. Bialscy policjanci zatrzymali 20-latka z Białej Podlaskiej, który usłyszał dzisiaj (16 września) zarzut kradzieży rozbójniczej, do której doszło w miejscowym szpitalu. Mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

12 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali 26-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który wybił szybę w cukierni w ten sposób, że rzucił w nią butelką. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 1.000 złotych.

13 września 2019 r., KOROSZCZYN
Nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony w barze gastronomicznym portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w różnych walutach. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 6.400 złotych.

13 września 2019 r., BOKINKA PAŃSKA
Z bliżej nieustalonej przyczyny doszło do pożaru i całkowitemu spaleniu 313 bel słomy o wartości 10.000 złotych, na szkodę mieszkańca Tucznej.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali 19-latka z gminy Białej Podlaskiej, który wspólnie i w porozumieniu z drugim nieustalonym dotychczas sprawcą z jednego z miejscowych supermarketów ukradł 16 butelek alkoholi różnych gatunków o łącznej wartości 1.794,94 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Ponadto przy mężczyźnie mundurowi ujawnili niewielką ilość amfetaminy.

30 sierpnia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Witoroska
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Sprawca podający się za Dominika W. wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl zabawki, które pokrzywdzona z Białej Podlaskiej kupiła za kwotę 55 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

04 września 2019 r., TERESPOL, ul. Tadeusza Kościuszki
W piątek zawiadomienie o oszustwie internetowym przyjął również terespolski komisariat. Sprawca podający się za Jarosława B. z Wrocławia wystawił na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl dwa kubki z nadrukiem, które pokrzywdzona z Terespola kupiła za kwotę 54,79 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

05 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że 24-latka z gminy Łomazy, będąc pracownicą jednego z bialskich lombardów, zawierała ze swoimi znajomymi umowy pożyczek lombardowych celowo przyjmując pod ich zastaw bezwartościowe przedmioty, czym spowodowała powstanie strat w wysokości 4.529 złotych.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto 51-latka z gminy Piszczac potrąciła nagle wbiegającego na ulicę 3-letniego chłopczyka, który wyrwał się spod opieki babci (mieszkanka Białej Podlaskiej). Chłopczyk z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do jednego z lubelskich szpitali.

14 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą dwóch elementów karoserii oraz szybę w prawych przednich drzwiach, wybił przednią szybę, urwał dwa boczne lusterka oraz uszkodził trzy wycieraczki w samochodzie osobowym marki Volvo, powodując powstanie strat w wysokości 5.000 złotych, na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

14 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Reformacka
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Daewoo Lanos mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma wydany przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska
Funkcjonariusze patrolówki z Białej Podlaskiej zatrzymali 24-letniego bialczanina, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy i marihuany.

10 września 2019 r., SŁAWACINEK NOWY
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 19-latka (bez stałego miejsca zamieszkania), który w dniu 10 września 2019 r. w miejscowości Sławacinek Nowy podpalił 220 bel słomy, w wyniku czego uległy one całkowitemu spaleniu. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na kwotę 10.000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

14 września 2019 r., WOSKRZENICE DUŻE
Trzech nieznanych mężczyzn, z których jeden wcześniej kierując motocyklem uderzył w zaparkowany przez obywatela Republiki Białorusi samochód ciężarowy marki Renault wraz z naczepą, pobiło Białorusina w ten sposób, że najpierw bili go rękoma po twarzy i głowie, a kiedy ten upadł na ziemię, kopali go i okładali pięściami po całym ciele.

13 września 2019 r., JANÓW PODLASKI, ul. Bialska
Nieznany sprawca z samochodu strażackiego marki Mercedes stojącego na placu przy budynku urzędu gminy ukradł ze zbiornika paliwa 130 litrów oleju napędowego o wartości 715 złotych.

14 września 2019 r., TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Policjanci terespolskiej patrolówki podczas kontroli drogowej ujawnili, że 33-latek z Terespola kierował rowerem w okresie sądowego zakazu kierowania rowerami, jednocześnie mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama