Reklama

“Bagnosze. Pokolenia” – GCK Drelów zaprasza na pokoleniową sesję zdjęciową

Bagnosze to wyjątkowa grupa etnokulturowa, zamieszkująca tereny gminy Drelów.

Bagnosze to pokolenia, w których przeplatały się ludzkie losy, historie. To tradycja i codzienność. Zgłoś się do projektu, zaangażuj swoją rodzinę, przyjaciół i weź udział w sesji zdjęciowej, podczas której profesjonalny fotograf wykona portret pokoleniowy Twojej rodziny i najbliższych.

Wystawa “Bagnosze. Pokolenia”, która powstanie z portretów rodzinnych, zostanie zaprezentowana podczas Targów Edukacji Kulturalnej w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Gminnym Centrum Kultury w Drelowie.

Aby wziąć udział w projekcie zgłoś się do 19 września
do Gminnego Centrum Kultury w Drelowie.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Warsztaty fotograficzne z Adamem Pańczukiem

Dnia 2 grudnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach odbyły się warsztaty dla młodzieży o fotografii dokumentalnej z panem Adamem Pańczukiem – polskim fotografem, którego prace były wielokrotnie pokazywane w polskich i zagranicznych galeriach oraz nagradzane w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych (m.in. BZ WBK, Grand Press Photo, Magnum Expression Award, Sony World Photography Awards).

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości wernisaż (galeria)

Obchody jubileuszu 100 lecia odzyskania Niepodległości były uroczyste, przygotowywane z wielka starannością, wiązały się przemówieniami pełnymi patosu, jak i wzruszeniami zwykłych ludzi. XIV Międzynarodowe Jesienne Warsztaty Fotograficzne organizowane przez BCK wpisały się w obchody tego jubileuszu. Odbyły się bowiem w dniach 9-11 listopada 2018 roku. Wystawę otworzyli: Prezydent Miasta Michał Litwiniuk, Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela i Komisarz warsztatów i wystaw Małgorzata Piekarska.

Czytaj więcej »

Reklama