Reklama

Kryminałki: Okradli mieszkanie kolegi w czasie jego pobytu w policyjnym areszcie

Zarzut kradzieży sprzętu elektronicznego, piły spalinowej, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy usłyszało wczoraj dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej. Łupem mężczyzn padło mienie o łącznej wartości ponad 2.300 złotych zabrane z mieszkania ich kolegi, który w tym czasie został zatrzymany przez Policję. Policjanci odzyskali już większość skradzionych przedmiotów.

W ubiegłym tygodniu do komendy zgłosił się mieszkaniec Białej Podlaskiej i poinformował, że okradziono jego mieszkanie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do kradzieży doszło w trakcie jego pobytu w policyjnym areszcie w związku z incydentem, który miał miejsce właśnie w jego mieszkaniu. Łupem złodziei padł sprzęt elektroniczny w postaci czterech wzmacniaczy i modulatora, piła spalinowa, dokumenty, karta bankomatowa oraz pieniądze. Zgłaszający oszacował poniesione straty na kwotę ponad 2.000 złotych.

Nad sprawą zaczęli pracować policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Wczoraj zatrzymali dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej mogących mieć związek z kradzieżą. Okazało się, że są oni kolegami pokrzywdzonego.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznali się. Potwierdzili, że okradli mieszkanie kolegi, wykorzystując fakt, że został on zatrzymany przez Policję. Policjantom udało się odzyskać większość skradzionego mienia.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wirus w serwerze firmowym = straty finansowe

Biała Podlaska: Włamanie do mieszkania i kradzież biżuterii i pieniędzy. // Ortel Królewski Drugi: Z ogrodzenia pastwiska skradziono elektryzator i akumulator. // Biała Podlaska: Zainfekowany wirusem serwer firmowy naraził przedsiębiorstwo na straty finansowe. // Woroniec: 43 letni kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. // Janów Podlaski: 32 letnia kobieta kierowca z 2,3 promilem.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Wpadł po analizie odcisków palców w bazie AFIS

Za kradzież pieniędzy odpowie 64-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Łupem sprawcy padło ponad 3 tys. zł. Na jego udział w zdarzeniu wskazał system AFIS, do którego wprowadzono zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady linii papilarnych. Mężczyzna usłyszał zarzuty w zakładzie karnym, gdzie obecnie odbywa karę pozbawienia wolności, za… przestępstwa przeciwko mieniu. O dalszym losie 64-latka zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama