Reklama

„Z książką na start” w Bibliotece Pedagogicznej (zaproszenie)

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w projekcie realizowanym przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka - wielki człowiek”. Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które przyjdzie do Biblioteki Pedagogicznej otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wy-nikających z częstego odwiedzania biblioteki.  Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

materiał: Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
tekst: Maria Denko Kierownik Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Konsultacje w sprawie zwolnień w podatku od nieruchomości

Michał Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska konsultuje projekt uchwały w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości na okres 2 lat. Pisma z projektem otrzymały środowiska przedsiębiorców i bialskiego biznesu. Zwolnienia od podatku od nieruchomości mają stanowić regionalną pomoc inwestycyjną. Podlegać pomocy mają opłaty od nieruchomości gruntowych, nowo wybudowane budynki i budowle stanowiące inwestycje początkowe – nowe inwestycje. Konsultowany projekt uchwały jest podejmowaną ponownie, po pięciu latach nieobowiązywania, kontynuacją polityki wspierania przedsiębiorców inwestujących a także tworzących nowe miejsca pracy na terenie miasta Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Parczew: Rusza projekt Caritas dla seniorów i młodzieży (zaproszenie)

Warsztaty plastyczne, spotkania z książką, muzyczne inspiracje, wycieczka integracyjna – tak wyglądać będzie realizowany przez Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Parczewie projekt pn.: „Międzypokoleniowe spotkania z kulturą, sztuką i edukacją prozdrowotną”. Przez 11 tygodni seniorzy z gminy Parczew będą podnosić jakość swojego życia w sferze społecznej, edukacyjnej i kulturalnej, a młodzież weźmie udział w integracji międzypokoleniowej, spędzi twórczo czas i rozwinie swoje pasje.

Czytaj więcej »

Reklama