Reklama

IV Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o lotnictwie i Przemyśle Lotniczym (zaproszenie)

IV Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Patronat Honorowy objął Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego - Sekretarz Stanu Paweł Soloch. Organizator Interwizja www.interwizja.edu.pl RECTUS Biała Podlaska Agencja Consultingowa.

Weź Udział w Olimpiadzie karty zgłoszeniowe wraz ze szczegółami znajdują się na stronie
Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]
lub Biuro RECTUS Al. 1000-lecia 32 21-500 Biała Podlaska


materiał: RECTUS Agencja Consultingowa Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Olimpiada Lotnicza – wielki finał (film) (galeria)

IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym 16 grudnia 2019 roku w sali Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbył się finał IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Etapu pierwszego olimpiady przez Internet nie przeprowadzano z uwagi na fakt dysponowania salą mogącą pomieścić znacznie ponad 100 osób. Organizatorzy otrzymali 64 zgłoszeń osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w olimpiadzie. Do drugiego etapu (finału) zakwalifikowano wszystkich zgłoszonych uczestników. Do ostatecznej rozgrywki przystąpiło 53 uczestników w tym 43 uczniów i studentów. Reprezentowani byli także pracownicy naukowi oraz inżynierowie.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Szczepienia ratują życie

Promocja wiedzy o szczepieniach oraz powstrzymywanie w ten sposób chorób w skali globalnej – to temat odbywającego się w Brukseli pierwszego światowego szczytu w sprawie szczepień organizowanego przez KE i Światową Organizację Zdrowia (WHO). Narastającym problemem w wielu krajach, również w Europie, jest też kwestionowanie skuteczności szczepień oraz przywoływanie rzekomych skutków ubocznych.

Czytaj więcej »

Reklama