Reklama

Totolotek w nowej odsłonie

Jeden z największych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów na zakłady bukmacherskie przeszedł niedawno rewolucję. Totolotek może pochwalić się nowym logiem, szatą graficzną strony internetowej a także wieloma usprawnieniami. Wszystko dzięki przejęciu Totolotka przez niemiecką spółkę.

W marcu tego roku w mediach pojawiły się informacje o planowanym przejęciu Totolotka przez niemiecką spółkę Merkur Sportwetten GmbH należącą do Grupy Gauselmann. 21 marca do UOKiK wpłynął wniosek od niemieckiego konsorcjum Merkur Sportwetten GmbH z siedzibą w Espelkamp, dotyczący przejęcia kontroli nad firmą Totolotek S.A. Niemiecki holding prowadzi już od wielu lat firmy bukmacherskie na terenie wielu państw (np. XTiP w Niemczech, Cashpoint w Austrii oraz Danii) i najwidoczniej postanowił rozpocząć aktywność także w Polsce. Grupa Gauselmann zajmuje się również innymi grami hazardowymi, należy do niej m.in. popularna sieć kasyn CASINO MERKUR. 3 kwietnia UOKiK wyraził zgodę na przejęcie, a więc nic nie stało już na przeszkodzie by Totolotek stał się kolejną marką niemieckiej Grupy.

Pierwszą wyraźną oznaką nadchodzących zmian było nowe logo firmy Totolotek, które pojawiło się w sieci i wzbudziło spore emocje wśród internautów. Przedstawia ono grafikę uśmiechniętego słońca z nietypowymi rysami twarzy. Warto dodać, że logotyp ten znany jest już doskonale z innych marek tej grupy, choćby z XTIP Sportwetten, a więc Totolotek upodobnił się wizualnie do marek będących własnością grupy Gauselmann.

Bukmacher Totolotek największe zmiany wprowadził jednak na swojej stronie internetowej. Została ona gruntownie przemeblowana. Zdania co do funkcjonalności nowej strony są jednak podzielone – niektórym graczom nowa odsłona strony bardzo się podoba, nie brakuje jednak także osób narzekających na słabą intuicyjność oraz trudność w wyszukiwaniu ofert.

Totolotek stawia czoła oczekiwaniom swoich klientów i zmienił się również pod kątem mobilności. Strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych, z łatwością możemy nią nawigować za pomocą smartfona oraz tabletu. Bezpośrednio od bukmachera można również pobrać aplikację „Totolotek Mobile”, dostępną na systemy Android oraz iOS. Więcej informacji o internetowej ofercie Totolotka można znaleźć tutaj.

Przez jakiś czas dostępna będzie także stara wersja witryny. Możliwości starej wersji są jednak bardzo mocno ograniczone, gdyż można tam sprawdzić historię swoich zakładów, utworzyć e-kupony (Toto Mix, Toto Liga oraz Toto Gol) oraz uzyskać dostęp do środków z zakładów rozliczonych po rozpoczęciu migracji. Na starej wersji strony można także skorzystać z Live-Chatu.

Zmian doczekają się również punkty stacjonarne Totolotka. Nad wejściami zamontowane zostaną nowe szyldy z wcześniej wspomnianym logiem ze „słoneczkiem”. Salony zostaną gruntownie odświeżone, przy użyciu aktualnych barw. Do tego w większości lokali powstaną specjalne terminale, dzięki którym klienci będą mogli zawrzeć zakład bezobsługowo.

Totolotek posada zezwolenie i licencję Ministra Finansów: AG/9/7215/8/ LBU / 2012 / 2013/ RD61485. Gra u bukmacherów świadczących bez zezwolenia usługi w Polsce jest nielegalna i podlega karze. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia i dostępny dla osób pełnoletnich.

 

materiał: materiał partnera wydawniczego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama